Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Olyan nők válaszát várom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nők válaszát várom akinél előfordult hogy a férje/élettársa megcsalta, de megbocsátott neki és még együtt vannak?

Figyelt kérdés
Élettársam tavaly nyár folyamán megcsalt,anyósom hatása miatt.. szét is költöztünk egy időre de utána megbocsátottam neki es azóta el költöztünk anyósomék mellől és azóta nem vettem észre hogy gond lenne, de nálam igen. Nincs olyan nap hogy ne gondoljak arra és egyre inkább félek hogy ez az érzés mindig megmarad. Valaki akinek volt hasonló esete tudna segíteni hogyan lépett tovább?
2018. márc. 15. 07:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

'98-ban születtél? Ez az egész történet több ponton is hibás.

Nem költözünk össze a szülőkkel, csak ha háború van.

Nem toljuk rá a háztartást egy frissen érettségizett emberre (de igazából másra sem, csak érted, te még nagyon zsenge voltál akkor.)

Nem ragaszkodunk olyan férfihoz, aki még nem vágta el a köldökzsinórt és ennyire befolyásolható.

Nem kell erőltetni ezt az egész összeköltözés dolgot ilyen fiatalon, még anyóspajtás nélkül se.


Sikeresen leépítették az önbecsülésedet, behálóztak és még neked van bűntudatod, hogy nem tudsz megbocsátani. A te korodban nem szabad ilyesmiben kompromisszumot kötni! Tilos, tilos, tilos. Ha már ennyi idősen sincsenek elvárásaid, akkor mikor lesznek? Megbocsátani akkor kell, ha amúgy vinné az otp a házat vagy a kapcsolat maga olyan, amiért érdemes küzdeni, de itt egyik sincs. Nagyon sajnálom, hogy ilyen elkeserítő dolgokat írtam, de ez az egész helyzet nem normális.

2018. márc. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nálunk fordítva volt én botlottam egyszer , amikor masfel eve egyutt voltunk..

Kicsit beijedtem a komolyságtól és megcicultam.

Csak csók volt de az is mardos azóta is.

De megbocsajtott egyutt vagyunk van egy gyerekunk is aki 3 hetes

2018. márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!