Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akit egyszer megcsaltak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit egyszer megcsaltak, félre tudja tenni ezt a későbbiekben?

Figyelt kérdés
Sajnos 4 éves kapcsolatom megcsalás miatt ért véget. Közel 1 évig nem volt senkim. Viszont utána azt vettem észre magamon, hogy keresem a megcsalás jeleit. Bután viselkedem. Ha elmegy valahova párom, azt gondolom, hogy csajozik, ha fenn van messengeren csajozik, ha elmegy a barátaival csajozik. Akaratlanul is mindig a gyanús jeleket keresem. Ez óriási nagy butaság, tudom, hogy tennem kell ellene. Na de hogyan? Friss kapcsolat. 3 hónap, és tisztában vagyok vele hogy ez mindent elront. De rettegek tőle, hogy ha megjobban bele bolondulok, akkor sokkal jobban fog fájni.

2018. márc. 23. 11:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Mivel teljesen más a 2 ember, nem hasonlítgatom őket. Azért mert a múltban sikerült egy gerinctelen alakkal összejönnöm, nem mindenki olyan. A férjem a legtisztább és -erkölcsösebb ember, akit ismerek, eszembe sem jutna 1-1 céges vacsi vagy utazás alkalmával, hogy álcának használná a munkáját. 😊
2018. márc. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem, soha nem leszel még egyszer olyan naív és közvetlen mint a megcsalás előtt voltál, ezt tapasztalatból írom. Sajnos ilyenkor kialakul egy védelmi mechanizmus, amit a későbbi partnereknek fel kell törni ahhoz, hogy a közeledbe engedd őket és ez nagyon rossz dolog.

Férfiként írom, hogy legalább 2 kapcsolatom is emiatt ment tönkre, pedig próbáltam a sérelmeimet levetni. Sok idő kell hozzá, nagyon sok idő, hogy megtanuld ezt kezelni.

2018. márc. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Én cseppet sem lettem tőle gyanakvó. Nekem 3 + éves kapcsolatom záródott így, de azt is meg kell vallani, hogy én ebben a kapcsolatban(házasságban) azért nem gyanakszom, mert párom totál más mint az első fiúm. A gyanú legkisebb jelét sem mutatja, semmi okom nincs agyalni, meg gyanúsítgatni.
2018. márc. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom félre tenni, ezért én is rendszeresen félre lépek.A hűtlen férjem meg eltart.Így pont jó.
2018. márc. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem. Nem tudom félre tenni, talán a sebek miatt. Az első megcsalást akkor éltem át (3év után), amikor az exem elment vidékre az osztálytársához bulizni. Én otthon voltam a kisfiunkkal. Hazajött, elmondta, hogy lefeküdt valakivel, nem bánta meg és végeztünk. Kidobtak. (Az ő lakása volt) utcára kerültem, szerencsére a munkahelyemen bent tudtam aludni feltünés nélkül. Aztán megismertem a volt menyasszonyom. Nagy nehezen felálltam a padlóról, összeszedtem magam, visszatért az önbizalmam is, majd egy este (7év után) véletlem megtudtam, hogy négy hónapja viszonya van a munkatársával. Hát, rotty....azóta se tértem magamhoz. Látszólag minden oké, belülről teljesen tönkre mentem. Ennek 3 éve. Lényegében a fiatalságom hűtlen nőkre áldoztam. Én sosem voltam hűtlen. A kapcsolataimat komolyan vettem.


36/F

2018. márc. 24. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó: Basszus, ez szörnyen hangzik. Ismeretlenül is sajnálom. :(


Én nem igazán bírom feldolgozni. Két exem is megcsalt, gondolom tudat alatt ilyeneket választottam, nem tudom, de már nem bírok úgy ránézni senkire, mint előtte. Már nem bízok meg 100 %-ig senkiben, se nőben se férfiban.

2018. márc. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

félre tudtam tenni.


3 hónap alatt már simán elmondom neki a paráimat, nekem itt már full őszinteség van. mondd el te is neki, hogy félsz, megismétlődik. és fogadd el, ha megnyugtat. ha nem nyugtatna meg mégse, az már egy másik történet. az tényleg intő jel.

2018. márc. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ötös vagyok. Köszönöm. Sajnos ez van. Már tudom, hogy miért van ennyi nyomorult mindenhol. Nem hibáztatok én már senkit. Szerelmes nem leszek az tuti soha többet. Érzem, hogy ez az ami nem történhet meg velem. Hajtom a munkámat, amit nagyon szeretek és annyi jó történt velem, hogy elcsendesedtem. Már nem beszélek annyit, olyan melyen stb. A csöndet élvezem és zenét hallgatok. Az egész életemet le tudnám így élni. Nem keresek én már semmit, csak békét...
2018. márc. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom félretenni.A volt férjem megcsalt, elköltöztem a gyermekünkkel, elváltunk.Egy próbálkozásom volt (kapcsolatnak nem nevezném), néhány találkozásig jutottunk.Mikor a pasi előadta,hogyha idővel nem stimmelne köztünk minden, lehet keresne valakit...Görcsbe rándult a gyomrom, azt mondtam, nekem ez nem kell.Még egyszer nem akarom átélni.
2018. márc. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sajnálom ami veletek történt. Szörnyű, hogy egyesek mire képesek. Ez nálam is óriási törés, főleg ha az ember alapból bizalmatlan.
2018. márc. 25. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!