Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít vagy nem?

Figyelt kérdés

A véleményetek érdekelne


ha egy 43 éves férfi meghal és annak a felesége új életet kezd egy másik férfival az vajon megcsalás?

Ha igen miért ha nem miért nem?


Filozófiát tanulók a szakdolgozatomhoz gyűjtenék erről informáciokat



2018. márc. 14. 15:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%

Hát ha rögtön másnap, az elég gáz...

De alapjáraton nem. Az elhunyt sem akarná szerintem, hogy a felesége fogadjon cölibátust egész hátralevő életére.

2018. márc. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem aznap gondoltam

Gyázoljon a feleség 2 évig és mondjuk utánna

2018. márc. 14. 15:58
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem megcsalás. Megcsalni csak valakit lehet akivel kapcsolatban élünk. Itt a férj halott.
2018. márc. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kiheverte lehet utána új felesége/barátnője, habár biztosan fontosabb helyet foglal majd el a férfi életében az elhunyt, mint egy sima ex. Én nem érzem megcsalásnak
2018. márc. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem megcsalás. Szerintem.

Miért? Három okból is.:

1,

Meghalt a férj. Csúnyábban kifejezve megszűnt létezni. Nincs kit megcsaljon már a nő.

2,

Ha vallásosak voltak, akkot ott a válasz a házassági esküben. "Míg a halál el nem választ."

3,

A nekrofíliát büntetik.

2018. márc. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Bocsánat, úgy olvastam hogy a férfi lesz özvegy. Ez esetben fordítva értelmezendő amit írtam:D
2018. márc. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

Szerintem ez egyénfüggő, ki mennyi idő alatt dolgozza fel a társa halálát, van aki pár év, van aki 10 év alatt, van aki soha.

De egyik esetben sem tekinthető megcsalásnak, senkitől nem várható el, hogy külső nyomásra, külső elvársok alapján egyedül, magányosan élje le az életét. Aki meghalt, azt már nem lehet megcsalni. Ha esetleg valaki lélekben még nem tudta elengedni az elhunyt párját, érezheti megcsalásnak, de objektíve semmiképp nem lehet az.

2018. márc. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hogyan csalhatna meg valakit, aki már nincs? Nem értem ezt a kérdést.
2018. márc. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, attól még lehet tisztelni és szeretni az elhunyt férj emlékét, hogy a feleség új életet kezd.
2018. márc. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Akkor sem megcsalás, ha rögtön a halála utáni másnap teszi.
2018. márc. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!