Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem tudom mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak? Teljesen összetörte a szivem.

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Előre is elnézést, hosszú lesz a levél, amit bemásolok. Kiderült a minap, hogy a párom gyakorlatilag 2 évnyi kapcsolatunk alatt végig az exével levelezett, hogy őt imádja, igy szereti, úgy szereti. Az alábbi levél volt a legkegyetlenebb, a csaj szülinapjának estéjén irta, kiderül, hogy találkoztak...


"Szija Kicsim! :)


Gondoltam gyorsan írok Neked így, amíg friss az együtt töltött esténk melege! :)

(Igazából szó szerint is, mert érzem a ruhád és a bőröd illatát a kezeimen... :$)


Nagyon jól éreztem magam Veled, és remélem Neked is hasonló élményekben lehetett részed! :)

Nagyon finom volt a bonbon, remélem ugyanilyen élvezettel majszoltad el a másik felét, mint most itt kettesben! :D


Legközelebbre lenne kedved a forralt borozós kiülős estéhez, ha az időjárás is mellénk szegődik? :)


Utólagosan szeretnék elnézést is kérni, ha bármivel esetleg a kinti séta közben rossz gondolatokat ébresztettem benned. :$

Nem védekezni akarok a kimondottakkal kapcsolatban (nem is szántam semmit rossznak), csak szerettem volna összefüggő szavakba formálni az érzéseimet, az érzelmeimet, csak megint összefojt a mondandóm, mert hadarnom kellett az időszűke miatt, és utólag visszagondolva vannak dolgok, amikért bocsánatot szeretnék kérni azért, hogy a hadarás miatt szétestek a gondolataim, és a végére valami kétségbeesett nyafinak nézhettem ki. :/

Nem akartam úgy elválni Tőled, hogy ilyen témát kellett félbehagynunk, remélem semmilyen rossz gondolat nem maradt benned emiatt. :$


Megnyugtatlak, én is nagyon jól látom az apróbb jeleket, amiket megneveztél, és a többit is :$ ...a túrázással kapcsolatos dolgokat, azzal hogy többet tudunk találkozni, hogy sűrűbben szoktál mostanában írni... és még jó párat. :) .$

Ha az ember szerelmes, a végletekig kifinomulnak az érzékei, és nem csak azt veszi észre, amit kell, hanem annál sokkal többet is, aztán ebből jönnek azok a helyzetek, amikor magyarázkodhat, mibe mit lát bele... :$ :)

Tökéletesen érzem őket, és ez is sokat dob a hangulatomon, a tenni akarásomon; ennek képét érezheted Minden levelemen. :)

Azt is nagyon jól esett hallani, hogy lenne kedved valamikor egy szombati túrát csinálni, amikor otthon vagyol! :$ :) Ebben én is maximálisan benne lennék! :)


Jól esett hallani, hogy sokszor szoktál gondolni rám, mit csinálhatok... :$ Én is ezt teszem a nap minden percében... keresem az utat Hozzád, a Boldogságunkhoz, és eddig ismeretlen területeket fedezek fel az életemben, amiket nehéz lenne szavakba önteni levélben, de ugyanúgy része a múltbeli dolgokból való tapasztalat merítés, mint a jövőbeli tervek szövögetése, vagy csak épp a környezetemben élők megfigyelése tapasztalatszerzés céljából, mit próbálnék ki én is... az élete egy örökkévaló tanulás, és én állok elébe ennek a feladatnak! :$ :)

Hogy mit csinálok? :)

Rád gondolok... én ilyen egyszerű ember vagyok, és olykor a legegyszerűbb dolgok a legegyenesebbek és legcsodálatosabbak... :$


Csak más dolog, ha az ember gondol valamit azzal kapcsolatban, akit szeret, vagy hall valamit attól, akit szeret... és hallani összehasonlíthatatlanul jobb, mint gondolni :$ :)

Szeretlek Mártim, és elnézést kérek, ha egy kicsit elragadtattam magamat... a viselkedésemet itt-ott hozzám méltatlannak éreztem Életem Értelmének 25. szülinapján. :$


A kulcs szimbolizálja azt, hogy a kezedbe adtam a szívemet és a hozzám vezető ajtó kulcsát, érzelmileg is és valós értelemben is... :$ Várom, hogy élj vele!

Amit a levelemben leírtam, én annak szavai szerint szeretném alakítani az életemet... azért írtam le Neked, hogy akármikor elővehesd, elolvashasd, tízszer, százszor, ezerszer!... mert Ezt jelenti a te személyed számomra ebben az életben.


Szeretlek Kicsim!

Bízom benne, hogy maximálisan jól érezted magadat, és bár sajnálom, hogy vacsorázni és éjszakai erdőjárásra nem vihettelek el (ezeket terveztem mára :) ), remélem hamarosan ezekre is lehetőségünk lesz! :)


Holnap este leszek Skype-on, és itt is, várlak! :)"


Borzasztóan becsapva, kihasználva és megvezetve érzem magam, egy eldobható darab rongy vagyok...


Hogyan szedjem ösze magam? Volt valakinek hasonló esete? Hogyan vészelte át?


2018. ápr. 3. 10:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
77%

Na akkor most ide bemásolok egy szöveget, amit egy másik hasonló témájú kérdéshez írtam, a saját életemből:


Nekem volt egy barátnőm, 17 volt akkor, én 19, volt egy szinte csak pasikból álló baráti köre, ilyen füves, rapper gyerekek, én próbáltam, megszakítani köztük a kapcsolatot, de nagy hiba volt, mert a barátnőm emiatt csak méginkább ellenem fordult...szóval a lényeg, hogy én nem jártam ebbe a társaságba. Egy alkalommal amikor fent volt (már szinte 1 éve voltunk együtt ekkor), smárolt egy sráccal és rá egy hónapra a szemem láttára flörtölt egy buliban ugyanezzel a sráccal. Amikor megondtam neki, hogy én megyek haza és, ha akar jöjjön, ha nem akkor maradjon, akkor csak a fejét megrázta, hogy ő marad és dumált tovább a sráccal. Nagyon ki voltam. Hajnalban jött egy üzenet, hogy "rájöttem te kellesz", aztán lassan próbáltam neki megbocsátani...valamennyire össze is jött, de 2-3 hónapra rá, én elmentem haverokkal egy erdei buliba, (semmi nem történt, egész éjjel kártyáztunk), ő azt mondta, ha én oda elmegyek akkor neki nemcsak buli lesz. Meg is tette. Aznap éjjel lefeküdt a haveri köréből egy másik sráccal (nem azzal akivel smárolt és flörtölt). Ez után én nagyon ki voltam, ő is nagyon bánta, de néha mégis éreztem, hogy közelse bánja tiszta szívből. Erre rá 1-2 hétre jött a szülinapja, kb 4 napig éjjel nappal fent volt ezekkel a haverjaival és azt hazudta nekem, hogy azok a srácok akikkel megcsalt nincsenek ott, később elmondta, hogy ott voltak. Én még ezt is megakartam bocsátani neki, de erre rá nemsokra már szakítottunk, hasonló gusztustalanságokat művelt a szakítás napjaiban is velem.


Tanulság: Hiába, hogy nagyon szeretsz valakit, vedd elő a józan eszed, nyisd ki a szemed és, ha látod, hogy a párod nagyon bánja, tényleg szívből, lélekből, akkor megbocsáthatsz, ha megtudsz. Ha nem így van, ha csak gyanúját is látod annak, hogy nem is bánja igazán, vagy nem változik meg, akkor bármennyire is szereted, lépj ki abból a kapcsolatból végleg.

Azóta se volt olyan hosszú kapcsolatom, de voltam sokkal szebb, kedvesebb, őszintébb(nem egyszerre :)) ) lányokkal.

Nekemis az adott erőt, hogy mennyire tisztán láttam, hogy egy féreggel voltam együtt 16 hónapot. Nem bújt álarcok mögé a csaj, csak egyszerűen romlott volt belül, ennyi. Én pedig annyira idióta voltam, hogy nem voltam képes ezt látni. Azota évek teltek el. Ha vissza gondolok, azt tudom mondani, hogy csináltam pár bal lépést énis, de közelse ilyen mértékűeket (nem csaltam meg sehogyan), mai napig van, hogy látom az úton vagy itt-ott..rá se nézek. Múlt héten is randiztam egy nála 1000x szebb csajjal és ott ült a pasijával tőlünk pár méterre, de le se sz.rtam. Ha valaha is odajönne az életben hozzám és bármiért is hozzám szólna, nekem csak 1 szavam lenne hozzá: "Takarodj!" 22F


Kirartást neked, légy erős és inkább örülj, hogy vége...a valóság sokszor nyers tud lenni és kegyetlen..a valóságra ébredés pedig nagyon tud fájni...

2018. ápr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
90%
Aha akkor van az exênek palija vagyis akkor még mindíg az exét szereti te csak pótléknak kellettél.Sajnálom de jobban jársz te nélküle .
2018. ápr. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Utolsó:igen, van egy párja lassan egy éve. A (volt) párom és az exe is már kb 3 é e szétmentek. Mi is 2 évet voltunk együtt. Én megérgem, ha még szereti, de akkor lépett volna ki a kapcsolatból, vagy össze se jött volna inkább velem. Nem értem, hogy az emberek nem gondolkodnak, hogy mit okoznak ezzel a másikkal?!?!
2018. ápr. 5. 06:48
 24/27 anonim ***** válasza:
84%
Mert önzőek. Használják a másikat kényük-kedvük szerint.. Már aki olyan. Sajnálom, hogy így jártál. Sosem tudtam volna ilyet tenni.
2018. ápr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
75%

Tudom, hogy becsapva érzed magad.

Az egész úgy történhetett, hogy bár szétment az exével, őt szerette továbbra is.

Te aztán bejöttél a képbe, biztosan jól érezte magát veled, talán reménykedett abban, hogy segítesz neki őt elfelejteni. Biztos volt idő, amikor ezt komolyan is gondolta, akár még igazi érzelmek is ébredhettek feléd.


Aztán történt valami, ami miatt újra felvették a kapcsolatot és rájött, hogy őt szereti. De mivel a csaj kapcsolatban van, még téged is szeretne tartalékolni. Igazából őt akarja, a csak nem tudom mit akar, de nem hinnék a helyedben neki, egyértelmű, hogy már rég szakított volna veled, ha az exének nem lenne pasija, mert úgy tűnik, az exe ugyanazt csinálja, mint a volt párod veled.


Sajnos nagyon sokan keresnek maguknak egy szamarat a ló helyett. Én is voltam így. Nem kerestem, de rámakaszkodott valaki, ha kidobtam az ajtón, visszamászott az ablakon. Végül beletörődtem, hogy ő lesz a párom, nekem ennyi jutott, meg ilyenek. Mondtam én neki, hogy nem szeretem, azt a régi fiút szeretem továbbra is, de azt mondta, a szerelem nem fontos. Azt se tudom, ő szerelmes volt-e vagy ő is menekült, csak nem szerelmi csalódás elől, hanem a kihasználó szülei és a nyomor elől, amiben éltek. Aztán mikor 4 év múlva kölcsönösen szerelmes lettem másba, teljesen el volt képedve, hogy szakítottam vele. De én legalább végig őszinte voltam. Sose hitegettem. Neki megfelelt ez a kapcsolat így is. Sose tudtam volna úgy tenni, mintha szeretném férfiként.


Sose érezted azt, hogy nem szerelmes beléd? Mert kétlem, hogy valaha is az volt.

2018. ápr. 6. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

25-ös, igen bennem is kb ez a konklúzió született. Hogy az exét szerette. Volt időszak, amikor annyira odavolt értem, a barátaim is azt mondták, hogy nagyon imád, elhalmozott mindennel, igazi nőnek éreztem magam. Ez kb az első év volt, utána kezdett mindent ilyen rémálomszerűvé válni. Úgyhogy én úgy látom, hogy igen, szeretett, de az exét jobban.


De nem leszek senki szamara. Majd csak lesz párom, akivel kölcsönösen mélyek lesznek az érzések. :)

2018. ápr. 6. 09:49
 27/27 anonim ***** válasza:
54%
Keress mást.
2018. máj. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!