Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem tudom mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak? Teljesen összetörte a szivem.

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Előre is elnézést, hosszú lesz a levél, amit bemásolok. Kiderült a minap, hogy a párom gyakorlatilag 2 évnyi kapcsolatunk alatt végig az exével levelezett, hogy őt imádja, igy szereti, úgy szereti. Az alábbi levél volt a legkegyetlenebb, a csaj szülinapjának estéjén irta, kiderül, hogy találkoztak...


"Szija Kicsim! :)


Gondoltam gyorsan írok Neked így, amíg friss az együtt töltött esténk melege! :)

(Igazából szó szerint is, mert érzem a ruhád és a bőröd illatát a kezeimen... :$)


Nagyon jól éreztem magam Veled, és remélem Neked is hasonló élményekben lehetett részed! :)

Nagyon finom volt a bonbon, remélem ugyanilyen élvezettel majszoltad el a másik felét, mint most itt kettesben! :D


Legközelebbre lenne kedved a forralt borozós kiülős estéhez, ha az időjárás is mellénk szegődik? :)


Utólagosan szeretnék elnézést is kérni, ha bármivel esetleg a kinti séta közben rossz gondolatokat ébresztettem benned. :$

Nem védekezni akarok a kimondottakkal kapcsolatban (nem is szántam semmit rossznak), csak szerettem volna összefüggő szavakba formálni az érzéseimet, az érzelmeimet, csak megint összefojt a mondandóm, mert hadarnom kellett az időszűke miatt, és utólag visszagondolva vannak dolgok, amikért bocsánatot szeretnék kérni azért, hogy a hadarás miatt szétestek a gondolataim, és a végére valami kétségbeesett nyafinak nézhettem ki. :/

Nem akartam úgy elválni Tőled, hogy ilyen témát kellett félbehagynunk, remélem semmilyen rossz gondolat nem maradt benned emiatt. :$


Megnyugtatlak, én is nagyon jól látom az apróbb jeleket, amiket megneveztél, és a többit is :$ ...a túrázással kapcsolatos dolgokat, azzal hogy többet tudunk találkozni, hogy sűrűbben szoktál mostanában írni... és még jó párat. :) .$

Ha az ember szerelmes, a végletekig kifinomulnak az érzékei, és nem csak azt veszi észre, amit kell, hanem annál sokkal többet is, aztán ebből jönnek azok a helyzetek, amikor magyarázkodhat, mibe mit lát bele... :$ :)

Tökéletesen érzem őket, és ez is sokat dob a hangulatomon, a tenni akarásomon; ennek képét érezheted Minden levelemen. :)

Azt is nagyon jól esett hallani, hogy lenne kedved valamikor egy szombati túrát csinálni, amikor otthon vagyol! :$ :) Ebben én is maximálisan benne lennék! :)


Jól esett hallani, hogy sokszor szoktál gondolni rám, mit csinálhatok... :$ Én is ezt teszem a nap minden percében... keresem az utat Hozzád, a Boldogságunkhoz, és eddig ismeretlen területeket fedezek fel az életemben, amiket nehéz lenne szavakba önteni levélben, de ugyanúgy része a múltbeli dolgokból való tapasztalat merítés, mint a jövőbeli tervek szövögetése, vagy csak épp a környezetemben élők megfigyelése tapasztalatszerzés céljából, mit próbálnék ki én is... az élete egy örökkévaló tanulás, és én állok elébe ennek a feladatnak! :$ :)

Hogy mit csinálok? :)

Rád gondolok... én ilyen egyszerű ember vagyok, és olykor a legegyszerűbb dolgok a legegyenesebbek és legcsodálatosabbak... :$


Csak más dolog, ha az ember gondol valamit azzal kapcsolatban, akit szeret, vagy hall valamit attól, akit szeret... és hallani összehasonlíthatatlanul jobb, mint gondolni :$ :)

Szeretlek Mártim, és elnézést kérek, ha egy kicsit elragadtattam magamat... a viselkedésemet itt-ott hozzám méltatlannak éreztem Életem Értelmének 25. szülinapján. :$


A kulcs szimbolizálja azt, hogy a kezedbe adtam a szívemet és a hozzám vezető ajtó kulcsát, érzelmileg is és valós értelemben is... :$ Várom, hogy élj vele!

Amit a levelemben leírtam, én annak szavai szerint szeretném alakítani az életemet... azért írtam le Neked, hogy akármikor elővehesd, elolvashasd, tízszer, százszor, ezerszer!... mert Ezt jelenti a te személyed számomra ebben az életben.


Szeretlek Kicsim!

Bízom benne, hogy maximálisan jól érezted magadat, és bár sajnálom, hogy vacsorázni és éjszakai erdőjárásra nem vihettelek el (ezeket terveztem mára :) ), remélem hamarosan ezekre is lehetőségünk lesz! :)


Holnap este leszek Skype-on, és itt is, várlak! :)"


Borzasztóan becsapva, kihasználva és megvezetve érzem magam, egy eldobható darab rongy vagyok...


Hogyan szedjem ösze magam? Volt valakinek hasonló esete? Hogyan vészelte át?


2018. ápr. 3. 10:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
71%
De ket ev alatt ennyi programot hogy nem vettel eszre?
2018. ápr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

#4-es, aki már 9-es :)


Én vagyok a nő. 2 évet voltunk együtt, valamivel épp, hogy többet.

Egyrészt vádolom magam, mert hol csúszott el a dolog, hogy én ilyet megengedhettem, hogy megtegyen velem? Másrészt nagyon minimális gyanús jelek voltak, a leggyanúsab után döntöttem úgy, hogy bár etikátlan, de bele kell olvassak a telefonjába. Akkor találkozott vele, amikor vidéken voltam. Ezen az estén pl konkrétan bátyám gyerkőceire vigyáztam, mert el tudtak menni az aszonnyal végre kettesben szinházba...


Nagyon értéktelennek érzem magam, becsapott, 2 évnyi kapcsolat egy merő hazugság volt... :(

2018. ápr. 3. 10:58
 13/27 A kérdező kommentje:

11-es, az utóbbi 2-3 hónapban keletkeztek ezek a levelek. Bele se merek gondolni mi volt még a háttérben... Nagyon sikerült megvezetnie, amikor "koncertre, meg sörözni ment a haverokkal", vagy volt hogy hazautazott a szüleihez, az exe nem lakik tőle messze, megbeszélték, hogy leszáll a buszról félúton hazafelé az ex településén.

Én meg holt nyugodtan utaztam haza a saját szüleimhez, én az ország másik végéből vagyok...

2018. ápr. 3. 11:01
 14/27 anonim ***** válasza:
86%
Azt a K..! Légy erős, nagyon sajnálom, és bár segíteni nem tudok, de kifejezem együttérzésem! Van hová költöznöd? Meg tudod oldani gyorsan az életedet?
2018. ápr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
55%
Ne haragudj, de én ezt a kérdést nem tudom komolyan venni. Hány éves "férfi" ír ilyen smileykat, meg ilyen mondatokat? Egy ilyennel már ezért a stílusért sem állnék össze. Hagyjuk már.
2018. ápr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
65%
Négyes vagyok, aki már kilences:) Bocsánat, valóban felcseréltem a szerepeket; de a lényegét bizonyára érted; azon nem változtat. A legnehezebb ilyenkor elfogadni, hogy az, akiben a legjobban bízál, az átver. Attól fáj a legjobban, akit szeretünk! NE marcangold magad, hogy Te mit tettél, hogy ide jutottatok! Semmit. Ez nem rajtad múlt. Ehhez sz@r embernek kell lenni, hogy valaki így viselkedjen. Ne hibáztasd magad egy percig sem, ez nagyon fontos!! Csak mertél őszinte lenni és őszinén szeretni, taktika nélkül. Ha megégetted is magad, a lelkiismereted legyen tiszta!
2018. ápr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
86%

de durva...

kérdező, hogy jutottál hozzá ehhez a levélhez?

hogy bukott le a faszi?


nagyon sajnálom, dobd ki!!!!!!!

2018. ápr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
86%

"Nem tudom mit csináljak?"

szerintem ez nem lehet kérdés.

KIDOBNI, KIDOBNI, KIDOBNI!!!


és tudod mi segítsen talpra állni?


hogy egy ilyen ilyen gerinctelen faszi nem érdemli meg, hogy egyetlen másodpercig is emészd magadat érte.


viszont a düh, ha dolgozik benned, megértem.


és azt is megérteném, ha revánsot vennél.


ha bosszút állnál valahogy.

2018. ápr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

A levélhez úgy jutottam, hogy belenéztem a telefonjába, ugyanis elszólta magát, ami miatt volt egy gyomorsüllyesztő gyanúm. Sajnos amit találtam, még annál is rosszabb volt és gyanítom ez a jéghegy csúcsa. Nem is vagyok kíváncsi másra, ez is annyira lesokkolt, hogy egész nap hányok és rosszul vagyok.

Nyilván nem fogok vele maradni. De nem tudom hogyan tovább, hogyan tudjak ez után hinni bárkinek is? Nagyon masszívan megsebezte az önbecsülésem, a hitem és a személyiségem is.

Egy darab eldobható rongynak több értéke van jelenleg.

2018. ápr. 3. 23:14
 20/27 anonim ***** válasza:
86%

"ez is annyira lesokkolt, hogy egész nap hányok és rosszul vagyok."


voltam hasonló szituban, és én is hánytam.

sok erőt.

2018. ápr. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!