Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fiúk férfiak ti hogyan reagáln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk férfiak ti hogyan reagálnátok arra ha kiderülne hogy a párotok nővel kavar?

Figyelt kérdés

Belefér vagy ez is olyan megcsalás mintha férfival tenné.




#Biszex-megcsalás
2018. ápr. 22. 15:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Van az ismeretségi körömben ilyen nő. Sok éves kapcsolatban a pasi félrelépése után kibékültek, együtt maradtak, de megtörhetett valami mert az ismerősöm elkezdett a lányokkal kísérletezni. Egy idő után elmondta a pasijának, aki ledöbbent, de elfogadta. Tudtommal a nő nem számol be mindenről, kicsit ilyen "jobb, ha nem tudom" feeling van náluk.

Viszont azóta pasi is bejött a képbe, szóval ma már férfival is lefekszik a nő a barátja mellett. Ha erről tudna a pasi ezt már biztos nem fogadná el ilyen könnyen. De nem tud róla.

És most a nő érzelmileg megrogyott kissé mert bár nem akart belekeveredni érzelmileg ("csak szex, semmi más") de persze belekeveredett. Szóval nem könnyű szitu.

2018. ápr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha értesítene erről, akkor nem zavarna.
2018. ápr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kidobnám, mint macskát.
2018. ápr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Volt biszex barátnőm. Megengedtem volna neki hogy nővel is legyen, mert én azt az érzést sose tudnám neki megadni amit csak egy nő adhat (nincs pi nám se cicim).

Titokban ment nyalakodni, letagadta, hazudott, szakítottam vele.

Nem azért mert egy nőtvel szexelt hanem mert hazudott.

2018. ápr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!