Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kinek milyen véleménye van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen véleménye van egy olyan nőről, aki elnézte hogy a férje évekig megcsalja? Majd később terhes lett a barátnő, és a pénz miatt inkább még mindig a férjével maradt, a gyerektől pedig a férj megszabadult, megzsarolta a barátnőt!

Figyelt kérdés
2018. ápr. 23. 14:29
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

A nőről nincs igazabol velemenyem. Szerelmes nő sok mindent elnez, sajnalom leginkabb... a szeretőt is kicsit, főleg ha nem tudott arrol, h ō a masodik.

A ferfit egy utolso tetűnek tartom viszont, mind a ket nőnek jobb lenne nelküle.

2018. ápr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Kezd egyre bonyolultabb lenni.

Csak azt nem értem, miért a feleség a rossz...miért róla legyen véleményünk.

Itt a pasi csapta be tüllképpen mind a két nőt.

2018. ápr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
32%
Az asszony egy konformista 3,14na,aki a kényelemért cserébe mindent lenyel,a férj meg undorító féreg.
2018. ápr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mem kerek, hogy tudta a dzeretőt így behülyíteni, hogy meg gyereket is vállaltak (legalábbis megcsinálták) úgy, hogy együtt sem élnek? Mert feltételezem, ha nem vált el a fickó, akkor a feleségével elt együtt.
2018. ápr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
A szerető elég ostoba lehet, hogy nem vette észre, hogy a férfi, akivel gyereket vállal még a családjával él. Eleve miért vállal gyereket együttélés nélkül? Hogy nem tűnik fel valakinek, hogy a pasijának családja van?
2018. ápr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
A férj családja vidéken él,a pasi pedig pesten dolgozott.Sokat utazik.A csajnak pedig olyan a munkája,hogy hétvégén is dolgozik,amikor a férj haza tudott libbenni.
2018. ápr. 23. 22:47
 17/30 anonim ***** válasza:
77%

Szereto megkapta ami neki jar

Hazas ferfi ala fekudni ribizli dolog

Hazas pasinak valasi papirt elhinni naiv buta libara vall

Es latjuk a hazassag erosebb es maradandob meg egy felcsinalt szeretot is tulel.

Szerto a karma megadta ami jar nem sajnalom

Ferj undorito fereg de megis tiszteli a feleseget es szeretonel tobbre becsuli ez az igazsag akkor is ha faj.

A tobbi duma reszerol

2018. ápr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
17-es tuti egy életunt nő lehetsz.Mutatott válási papirt,ezért tudta átvágni a barátnőt.Karma!Persze hogy az!Belelátni így kevés egy kapcsolatba!Mindig a másik a hibás,de nem is ez volt a kérdés!
2018. ápr. 24. 01:11
 19/30 anonim ***** válasza:
93%

Jó, és az nem volt feltűnő, hogy a pasi hétvégente haza jár? Hagyjuk már...buta liba volt és kész. A gyereket meg nem tudta egyedül felvállalni ha már megfogant? Mégis mivel zsarolta a pasi?

De miért a feleséget kell jellemezni? A férfj az aljas féreg a történetben.

A feleség éli tovább a kényelmes életét, bizonyára ő is elvan valakivel amig a férj pesten dolgozik. Ez van. Ebben a történetben mindenki megéri a pénzét.

2018. ápr. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Hasonló esetben én is beadtam a válást, pedig az exem "csak" kikezdett mással, belezúgott, és még szex sem volt.

De ebben a történetben még mindig a feleség tűnik a legokosabbnak, aki az érzelmeit félretéve mérlegel.

A szerető helyében én becsapva, megalázva és kihasználva érezném magam, és örülnék, hogy megszabadultam egy ilyen utolsó pondrótól, tartsa csak meg a felesége. Eszembe nem jutna kaparni utána, meg siránkozni, hogy milyen ..... a felesége.

Mondjuk az is igaz, hogy 38 évesen több eszem van, mint hogy ilyen helyzetbe kerüljek, mert nem szülök gyereket pár hónapos ismeretségre, házasságon kívül. Ezért is én kérek elnézést...

2018. ápr. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!