Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kinek milyen véleménye van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen véleménye van egy olyan nőről, aki elnézte hogy a férje évekig megcsalja? Majd később terhes lett a barátnő, és a pénz miatt inkább még mindig a férjével maradt, a gyerektől pedig a férj megszabadult, megzsarolta a barátnőt!

Figyelt kérdés
2018. ápr. 23. 14:29
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo te vagy a tyukeszu szereto

Megkaptad ami jar es a java most jon

Ne a feleseget szifalmazd hanem magadra haragudj buta naivsagod miatt

Neveld egyedul a hazassagon kivuli gyereket es magyarazd neki apja massal el felesege van

2018. ápr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de ismerős a szitu. Mintha az én házasságomról beszélnétek. Nem lehet elmagyarázni és nem is szeretném rèszletezni miért alakult így a helyzetem. Biztos, hogy nem az én történetem van itt leírva, de kedves szerető!!!! semmi de semmi, egyetlen szó sem igaz abból amit neked előadott a nagy szerelmed. Te biztos vagy benne, hogy mindaz amit a feleségéről mondott, az mind igaz és jaj szegény férj milyen hánytatott sorsa van otthon a család mellett. Nem, nem úgy van. De ha az igazat elmondja nyílván nem leszel egy üritési hely a számára vígan és dalolva.
2018. ápr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan mi is a sztori? K zsarolta meg es mivel a baratnot?

Itt te vagy a " baratno"???

Nagyot koppantal,,gondolom,hogy azt hitted,ha teherbe esel egy nos paditol,az majd lecseteli a feleseget rad.

Az mar tobbeknek nem jott osdze.Ahol meg van erzes,szeretet,a hazastars irant,nem kezd egy uj eletbe,egy kosza numera kedveert.Persze,volt mar ilyen is,de ritkan...

2018. ápr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
40%
22-es na és te drága feleség, mit szólsz ahhoz hogy a férjed vígan s dalolva ürítette másba, mert annyira szeret és tisztel téged?:))) Ja, gondolom sűrű elnézést kért tőled, és fogadkozott hogy többet nem fordul elő, de valószínűleg "egyetlen szó sem igaz abból, amit előadott neked a NAGY szerelmed." De ha az igazat elmondja, nem lesz ám több vasalt ing, meg otthon melege ès vacsi az asztalon. Plusz felezhetne veled a vagyonon, amiért oly sokat dolgozott. :)
2018. ápr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
44%

Még annyival kiegészítenèm hogy borzalmas ez az emberi sötétség, amely néhány megcsalt feleségben van. Véletlenül sem a szeretőt pártolom, de komolyan ilyen naivak és hülyék egyes emberek?

Férjed felmented, közben ő az egyetlen hunyó abban, hogy téged ilyen helyzetbe sodort.

2018. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Karmának hívom. Visza kaptam azt, amit elkövettem 15 évvel ezelőtt.
2018. ápr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Ha te mondod... lehet erre is fogni, az már más kérdés hogy ez a karma dolog egy emberi kitaláció. Mindenki azt kapja, amit megenged, vagy megtesz önmagáért. És az a biztos. Én mondjuk nem hoznám ezt összefüggésbe ezzel a szituációval, hogy ilyen csúnyán megaláztak. Valószínűnek tartom nem úgy bántál a férjeddel, hogy ezt érdemeld... no mindegy, mindenki a saját életének kovácsa
2018. ápr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek elég szomorú és nyomorult érzést keltő dolgok. Egyik szereplő sem dicső ebben a történetben.
2018. ápr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
A szereto kopkodhet a felesegre de a feleseg hovatalos torvenyes tars a szereto pedig egy nagy semmi ingyenringo ennyi
2018. ápr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%

Torvenyes tars... hahaha,sokra is megy vele ha a ferj mast kefelget.

Inkabb ne legyen torvenyes tarsam, mintsem egy ilyen hazassagban keljen elnem.


Egyebkent pedig torvenyes tarsakent talan elsosorban illene megadni neki azt, amit a szeretonel keresett. Amelyik kutya otthon jol lakik, az nem megy mashova. Kozhely, de igaz. Es ez biza legtobb esetben nem a szereto hibaja, lassuk be.

2018. ápr. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!