Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csinálta ezt a szeretőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt a szeretőm?

Figyelt kérdés

Tudom gerinctelen utolsó vagyok, de évekig kapcsolatom volt egy házas férfivel, nekem is van párom. Nem volt testi dolog, csak beszélgettünk, többek között szexről is. Volt, hogy megbeszéltük, hogy lefekszünk egymással, de soha nem lett belőle semmi.

Terhes lettem, és ő eljött hozzánk egyéb okok miatt. Megkérdeztem, hogy mivel viszonozhatjuk a szívességét, ő egy csókot kért és odahajolt és egy szájra puszit kaptam. Nagyon gyengéd volt,megsimogatta a mellem és a hasam. Neki nem lehet saját gyereke.

Nem tudom mire vélni ezt a viselkedést. Én megszakítottam vele a kapcsolatot, de szeretem.


2017. nov. 28. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem a szeretőd.
2017. nov. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem a szerető megfogalmazás téves, ha nem volt szexuális viszony. Azt írod testi dolog se volt előtte, azt a szájra puszit leszámítva most a végén.

Ezt bárki megcsinálhatja bárkivel büntetlenül, szexről beszélgetés még nem megcsalás, még az se, ha arról beszéltek mi lenne ha... Ilyen alapon rengeteg embernek van szeretője

2017. nov. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem a szeretőd. Azért csinálta, mert vonzódik hozzád.
2017. nov. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
plátói szerelem, te nem ebbe a férfibe vagy szerelmes, hanem egy ábrándba
2017. nov. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Még egy "komplett" anyuka jelölt. Gratulálok! Kár, h még nem hoztak be olyan törvényt, h IQ alapján engedjék a szaporodást...
2017. nov. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Szuper jó családi háttere lesz a gyereknek, csak gratulálni tudok...
2017. nov. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdés, minek vállaltál gyereket, ha őt szereted? Ha nem szeretsz vkit, minek szülsz neki gyereket? Egyébként érzelmi megcsalás, ami még talán rosszabb is, mintha csak lefeküdtél volna vele, de egyébként nem éreznél iránta semmit. Válás 2-3 éven belül.
2017. nov. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a kérdező nem szereti a párját, de nem mer lépni, nehogy valakinek fájjon, ezért inkább lefekszik a párjával és gyereket szül neki, hátha jobb lesz minden. Nem lesz.
2017. nov. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 Pontosan, de legalább már nem csak magának és a párjának, hanem a gyereknek is elcseszi az életét. Az ilyen "embereket" komolyan el kéne köttetni, elképesztő.
2017. nov. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjunk, hogy azért került szerencsétlen ebbe a státuszba, mert neki nem lehet gyereke...és ezt te tudtad, kellett hát egy apa...most még jól elba..sztad tulajdonképpen mindannyiotok életét. Szép!
2017. nov. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!