Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Beáruljam a szeretőm? Többi lenn.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beáruljam a szeretőm? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Mi az az indok amikor a szeretőd lebuktatnad? Engem nagyon megbántott és sokat gondolok rá hogy mindent bevallok- persze én is megszívnám de már nehezen bírom.
2018. máj. 1. 00:01
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Felek ha ott hagyom akkor is csak én fogok szenvedni mert ő hamar talál mást, lehet már most is van. Néha azt gondolom érjem be azzal a kicsi jóval amit kapok mert nekem kb esélyem sincs a boldogságra..tudom szánalmas vagyok de nagyon felek elvesziteni...vagy ha látná hogy elveszíthet visszajöhetne ami az elején volt?
2018. máj. 1. 07:19
 12/26 anonim ***** válasza:
92%

Akkor én most leírom a harmadik oldalt.

Egyszer csak elkezdett a férjem kötekedni. Semmi se volt jó neki. Egyik percben megbántott, a másikban nagy romantikus vallomás, így szeret, úgy imád. Kérdeztem, mi változott, de nem mondott semmit. Próbáltam mindent megtenni, hogy újra jó legyen a házasságunk, de hasztalan. Egyre bunkóbb lett.

Aztán egyszer csak jött egy üzenet. Benne a beszélgetések egy másik nővel, bizonyítékok, fényképek, minden. Ott állt fekete-fehéren, hogy miket írt rólam.

Egyből leesett, hogy miért változott meg.

Szépen összehajtogattam a ruháit, ami a két nagy bőröndbe belefért, és az várta az ajtóban, meg az üzenetek kinyomtatva a kupac tetején.

Én örülök, hogy minden kiderült, és nem bántam meg a válást. Valamilyen szinten hálás vagyok a szeretőnek. Én még hónapokig (évekig?) küzdöttem volna olyan emberért, aki a hátam mögött megalázott.

2018. máj. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Jaj istenkém, ez a sértettség, ami itt egyeseket teljesen elborít, szomorú.

"Ne bántson", "nem ír", te "csak adsz és adsz", hát komolyan hánynom kell, hogy nem látod mennyire szerencsétlen helyzetben akarsz te lenni a király!

Ez egy másodhegedűs szerep! Ha ezt a sok energiát, amit a félrekefélésre fordítottok, mind a kapcsolatotokra fordítanátok, mennyivel jobb lenne mindenkinek!

De nem, te másodhegedűsként is királylány akartál lenni, ezért benyaltad a szokásos, "az asszony már nem szeret", "válni fogunk", "csak a gyerek miatt vagyunk együtt" dumákat! Hihetetlen, hogy ezt még beveszi valaki! Most meg bántja az egódat, hogy így megszivattak! Hagytad magad, ennyi!

Növessz gerincet, mert puhatestűként nehéz tekintélyt kivívni!

2018. máj. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
"hogy a rossz a kapcsolata," Na persze, már csak élnek egymás mellett, de azért 2-3 évente becsúszik valahogy, egy gyerek, csak a pénz, csak a gyerekek tartanak össze minket. Hihetetlen, hogy még MINDIG képesek vagytok ennek bedőlni. Több évszázados duma, de még mindig vannak olyan "hercegnők", akik azt hiszik, hogy a "szőke herceg" elhagyja értük a párját.
2018. máj. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
A 40 éves szüzeknek is ezt a csajozós dumát kellene nyomatni, így sokkal nagyobb eséllyel találnának maguknak csajt, mert MINDIG van, aki ezt a dumát beveszi.
2018. máj. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát te beteg vagy kérdező. Szedd már össze magad. Azért nem hagyod ott mert ő majd hamarabb talál valakit? Nem gondolod hogy kibaxott gyenge vagy és kapcsolatfüggő? Úristen... A szeretődtől is egy bunkó de te se vagy 100as.
2018. máj. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
De most ha beárulod szerinted mi fog történni? Elárulom téged megutál és megpróbálja megmenteni a kapcsolatát. Nagyon megéri.
2018. máj. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Persze sokan nem is értelmezik amit leírtam, nem hagyja el értem a családját nem is akarom ha egyedül lenne se tudnánk együtt lenni én egy olyan házasságban élek ahonnan nincs kiszállás ő is..ez idáig ok. A bajom az hogy mehetne minden tok jól de ő néha bunkó velem pedig én nem. Az a baj hogy olyan szent emberek írnak akiknek fogalma sincs semmiről.(nem akarja megmenteni a házasságát ez se igaz) nem dőltem be a dumájának nem ígért semmit csak azt hogy egymást nem bántjuk de gondolom ha bunkó velem azt hiszi ez nem bántás.. ezért kéne valami amivel rájön hogy velem se lehet ilyen..persze sértődött vagyok és sokszor azt gondolom ez a büntetésem. Kicsit megbüntetném őt is had érezze át amit én.
2018. máj. 1. 09:37
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Persze, még mindjárt meg is sajnàllak... Jah, nem.

Ne haragudj, de a te szr életedért ne a szeretődet okold már. Gondolom azt látja rajtad, hogy függsz tőle és nem kér belőle, hisz van már egy szr kapcsolata! Nem kötelessége téged boldoggá tenni, ha nem akarja. Erre senkit nem lehet kötelezni! Lépj tovább. Keress másik balekot vagy szállj ki a szr házasságból!

2018. máj. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Olyan a világon nem létezik, hogy egy házasságból nem lehet kiszállni. Legfeljebb akkor, ha pisztolyt szorítanak a fejedhez. Most pedig jöhet a szöveg arról, hogy mi ezt nem érthetjük, ti még nem voltatok ilyen helyzetben stb. Ezt a sorsot választottad magadnak, hát viseld is el.
2018. máj. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!