Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Beáruljam a szeretőm? Többi lenn.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beáruljam a szeretőm? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Mi az az indok amikor a szeretőd lebuktatnad? Engem nagyon megbántott és sokat gondolok rá hogy mindent bevallok- persze én is megszívnám de már nehezen bírom.
2018. máj. 1. 00:01
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Tény hogy aki nincs helyzetben úgyse tudja..de itt mindenki okos és persze szentéletű stb. Csak azok válaszára lettem volna kíváncsi aki tényleg tapasztalt hasonlót nem kell itt az erkölcs csőszöknek osztani az észt.
2018. máj. 1. 14:30
 22/26 anonim ***** válasza:
79%

Jó kicsim, akkor futtasd végig a kis agyacskàdon az ostoba kis ovisbosszúd! Beárulod, szerinted utána lesz még kedve a te kis lelkivilágoddal foglalkozni??? Mit érsz el vele a saját szempontodból?? Semmit. Nőjj fel!

Senki sem szentéletű, erkölcscsősz, bár kétségtelen, hogy így könnyebb elfogani, hogy te a saját szerencsétlenséged áldozata vagy!

2018. máj. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
19%

nem tudom miért szónokol itt ez a sok lekezelő, magukat különbnek gondoló, arrogáns alak.

aki nem volt ilyen helyzetben, csak kívülről okoskodik.


kérdező, írtál már neked, hogy neked kell ezt eldönteni, és ha úgy érzed, akkor mondd el a nőnek.


ne hallgass másra.


és ez nem ovisbosszú.


saját felelősségedet és szerepedet is láthatóvá teszed a nő számára, hiszed felfeded, hogy szerető voltál.


önts tiszta vizet a pohára, aztán meg felejtsd el ezt a faszit, nem érdemli meg, hogy rúgozz rajta.

2018. máj. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Házas vagy, de a szeretődért pattogsz? Te ilyen duplán gyomorforgatóan gusztustalan típus vagy.
2018. máj. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok. Bántott-érzelmileg,lelkileg,emberileg. Eltűnt az életemből,majd hirtelen felbukkant mintha minden a régi lenne...aztán jött a hideg zuhany,van valaki az életében.És még a felesége is,és még velem is szórakozott. Megérdemelne egy nagy bűntetést. Bizonyítékaim vannak.Ha vallok lehet az én életem is tönkre megy. Próbálok tovább menni,nem foglalkozni vele. De 1x belehülyülök.
2018. máj. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Mi a tanulság??

Még szeretőt is szrul választottok!! 😂

2018. máj. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!