Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Olyan léteik, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan léteik, hogy valaki igazán szerelmes a párjába és mégis megcsalja?

Figyelt kérdés

2018. máj. 11. 22:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem sem. Legalább is ha magamból indulok ki, én ha szerelmes vagyok csak őt akarom, senki mást.


Esetleg azt tudom elképzelni hogy miután (már ha lebukott vele) felerősödnek a megcsalóban az érzések és újra értékelheti a dolgot. Feltéve ha fenyegette az a veszély, hogy elveszítheti miatta a párját. Ugyanakkor szerintem ez sovány vígasz... Egyrészt mert ez egy hatalmas törést jelenthet a kapcsolatnak, nehéz lehet feldolgozni a megcsalt számára, illetve ideig óráig talán felfűti a kapcsolatot, na és ha újra jönnek a szürke hétköznapok? Pár éven belül, vagy tudom is én.. ?

Engem inkább ezek a kérdések foglalkoztatnak.

2018. máj. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de olyan létezik, hogy igazán szerelmes vagyok valakibe, aki épp nem a párom. Csak kérdés, hogy ilyenkor mi van.
2018. máj. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem, olyan van, hogy nyitott kapcsolat, de azt a párok általában megbeszélik, ha erre vágynak, és nem tekintik megcsalásnak.
2018. máj. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 swagolasz ***** válasza:
Magamból kiindulva nem, más nevèben nem tudok nyilatkozni :D
2018. máj. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A kérdés nincs jól megfogalmazva....
2018. máj. 12. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Ugyanakkor szerintem ez sovány vígasz... Egyrészt mert ez egy hatalmas törést jelenthet a kapcsolatnak, nehéz lehet feldolgozni a megcsalt számára, illetve ideig óráig talán felfűti a kapcsolatot, na és ha újra jönnek a szürke hétköznapok? Pár éven belül, vagy tudom is én.. ?

Engem inkább ezek a kérdések foglalkoztatnak."


ezzel egyetértek, és engem is érdekel, hogy ez a része hogy van.

ha gondolod, írjál ki ezzel kapcsolatban egy kérdést itt.

2018. máj. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
42%

a nagy szerelem gyorsan elmúlik ám, az amikor rózsaszín köd van, és az embert semmi/senki nem érdekli,

de én úgy gondolom, hogy kizárt, hogy egy ember mindig, minden körülmények között ki tudja elégíteni egy másik igényeit (nem csak a szexre gondolok)

a megcsalásról meg annyit, hogy lehet mással is szexel az akinek párja van, az életét mégis a párjával tervezi...

2018. máj. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Pontatlan akérdés,mert nem mindegy az sem hogy mennyi ideje a párja mondjuk.De ettől függetlenül igenis lehet olyan hogy valaki szeret valakit de a szenvedélyessége miatt félrelép.Ésnem állítom azt hogy ez nem döntés kérdése,persze hogy az.De nem ez volt a kérdés.És ne hasonlítsuk össze erőszakkal,meg ilyen hülyeségekkel.
2018. máj. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!