Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan köztetek, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan köztetek, aki évekig volt szerelmes egy olyan fiúba/lányba, akiről azt hitte, nem érdeklődik iránta, de később mégis összejöttek?

Figyelt kérdés

Bátorságot gyűjtök, kíváncsi vagyok a sikertörténetekre :)

Nálatok hogy történt?



2018. ápr. 21. 03:41
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Filmekben
2018. ápr. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%

Valamint mesékben, regényekben. ;)


Ne ábrándozz, lépj tovább!

2018. ápr. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem velem történt de hallottam már ilyenről. Miért ne lenne akkor esélyes? Lépned kell, határozottan és kiderül.
2018. ápr. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

1 hiba: nem hinni kell, hanem TUDNI!

2 hiba: gyávaság, ami évekig elhúzódott

3 hiba: ábrándozás a semmiről!

2018. ápr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 évesen szerelmes voltam a tesóm egyik haverjába. Három évvel volt idősebb mint én,egyetemista...persze,hogy nem foglalkozott velem.

Telt múlt az idő,én férjhez mentem,lett két lányom,majd elváltam...

33 éves voltam amikor egy társkeresőn egyszer csak belájkolta a képeim. Persze nem tudta,hogy ki vagyok. Elkezdtünk beszélgetni,randizni tudtam,hogy ha a sors ilyen kegyes volt hozzám,akkor nem engedhetem el megint :)

Azóta összeházasodtunk,van egy 20 hónapos kislányunk és most várjuk a kisfiunkat.

De Te ne várj ennyit! Bátorság!

2018. ápr. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%
Aki lesz*r, abba miért vagy évekig szerelmes?
2018. ápr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert nem szar le :) Barátok vagyunk. Csak hát enm úgy.
2018. ápr. 21. 23:15
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Barat az barat marad foleg ha a lanynak pont eleg ennyi
2018. ápr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Utolsónak. Nem feltétlenül! Én és a párom kb 1 év arról szólt, hogy barátok vagyunk csak.. Míg ő folyamatosan küzdött, hogy meg kapjon.. Nagy a korkülönbség köztünk, ő sokkal idősebb, így barátként, lelki társként néztem rá.. Le tiltottam mindenhonnan, miután egyszerűen képtelen volt fel fogni, hogy nem akarok tőle semmit.. Míg egyszer pont jókor talált rám újból, új számom meg tudta, és úgy tudott fel keresni.. Akkor elsőnek barátkozni akart, míg végül be nyögte, engem akar.. Nagy nehezen be adtam a derekam, és mostmár, hogy együtt vagyunk már lassan 1 éve, egyáltalán nem bánom.. Nagyon Boldog harmonikus és kitartó kapcsolatba vagyunk.. Jóban rosszban szó szerint! Úgy érzem végre igazi társra találtam mellette! És ezzel el is meséltem a siker történetet! Kérdező neked pedig sok sikert! :)
2018. jún. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!