Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Találkoztam valakivel, és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam valakivel, és nem tudom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok, 18 éve vagyunk együtt a férjemmel. Sok mindenen keresztülmentünk, sokszor cserbenhagyott a kapcsolatunk alatt. Van két gyermekünk, ők még viszonylag kicsik, miattuk nem válnék el, de ha ők nem lennének, akkor gondolkodás nélkül otthagynám. Nincsenek közös programok, nincs intimitás, a szex tűrhető ugyan, de többnyire önző. Nem csak a szexben, sok más dologban is. Nyilván én sem vagyok tökéletes, nekem is vannak hibáim. A problémákat sokszor próbáltam már megbeszélni, de lehetetlen. Szerinte minden jó úgy, ahogyan van, nem érti, mit és miért szeretnék. Szerinte az itthon ülés is közös program, és nem érti, miért akarok kimozdulni. Szombatra beterveztük végre, hogy elmegyünk négyesben kirándulni, de szombat reggel közölte, hogy neki nincs kedve, így maradtunk... Eddig eltűrtem a dolgokat, azon kívül, hogy rossz volt a kedvem a kapcsolatunk miatt, nem történt semmi kirívó. De most találkoztam valakivel. Olyan volt, mint egy áramütés... Lehetne folytatás is akár, de nem tudom, hogy mit csináljak. Eddig nem kerestem mást, nem gondoltam, hogy más férfira lenne szükségem, de nagyon erős a vonzás. Az érzés ráadásul kölcsönös, valószínűleg nem szimpla futó kaland lenne belőle... Nem tudom, mi tévő legyek. Aki esetleg volt már hasonló helyzetben, vagy csak van véleménye, szívesen olvasom... Köszönöm!
2018. máj. 14. 09:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%
Merkúrt már?
2018. máj. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%

Válj el és kész.

Ne a gyerekekre fogd, gondolom egyedül nem tudnád eltartani magad.

2018. máj. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Kedves első! Azt hiszem, ezt normálisabban is meg lehetett volna kérdezni. Ettől függetlenül a válaszom: nem. Ha nem így lenne, nem is lenne kérdésem, akkor már elindultam volna az úton...
2018. máj. 14. 09:56
 4/18 A kérdező kommentje:
Másodiknak: de, el tudnám magunkat tartani egyedül is. Nem ezért tartok ki. Azért tartok ki, mert csodás apa, és imádják a gyerekek. Ez kölcsönös szerencsére. Nem tudnék a gyerekeim szemébe nézni, ha a saját önző vágyaim miatt menne szét a családunk...
2018. máj. 14. 09:57
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

A gyerekekre fogni a gyávaságot elég szánalmas dolog. Nem fogják felnőttként megköszönni, én sem tettem. A tiszteletemnek azonnal annyi volt, mikor gyerekként leesett, miben élek.


Ne azért vállj el, mert van más, vagy ne azért ne vállj el, vannak gyerekeid. A kapcsolatotok nem működik, nem érzed jól magad, ennyi elég kell, hogy legyen.

2018. máj. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

Akkor menjetek terápiára.

Az új pasi meg max izgi, aztán ha bedobod, hogy válsz, és hirtelen a két gyerek ott lenne, akkor megpattanna tőled.

2018. máj. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%

itt egy tiszta, korrekt út van, elválni mielőbb.

a szerető szerepet, ha van benned méltóság, gerinc, tisztesség, nem javaslom.

2018. máj. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Szinte szóról szóra ugyanez. Én megmondtam januárban, hogy válni akarok. Egyelőre kényszerűségből együtt lakunk még, de hamarosan ez is megoldódik. 2 hónapja van valakim.

Mekkorák a gyerekek? Nálunk viszonylag nagyok 15 és 10 évesek.

Azt gondolom, hogy magad miatt válj vagy ne válj, ne azért mert van valakid. Akkor válj el, ha úgy érzed egyedül is ezt akarod csinálni. Én nem bánom ha egyedül maradok, akkor is ez az utam!

2018. máj. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. Párterápiáról hallani sem akar a férjem, mert szerinte nincs rá szükségünk, még akkor sem, ha én másként érzem. Minden megoldás elől elzárkózik.

A gyerekek 5 és 9 évesek. Nem zavarna, ha egyedül maradnék, az zavarna, hogy mekkora törtést okoz a gyerekeknek az, ha elszakítom őket az apjuktól...

2018. máj. 14. 10:30
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennének elszakadva? Attól még, ha szereti az apjuk őket ugyanúgy tudja látogatni. Bár nem tudom mennyire lehet ez igaz, ha közös programokat sem szervez nekik. 5 évesen váltak el a szüleim és semmi törést sem okozott bennem. Ne fogd erre. Hetente megyek apához nála is alszom. Sokkal nagyobb baj szerintem, ha nem egy harmónikus családban nőnek fel a gyerekek.


22/L

2018. máj. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!