Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Találkoztam valakivel, és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam valakivel, és nem tudom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok, 18 éve vagyunk együtt a férjemmel. Sok mindenen keresztülmentünk, sokszor cserbenhagyott a kapcsolatunk alatt. Van két gyermekünk, ők még viszonylag kicsik, miattuk nem válnék el, de ha ők nem lennének, akkor gondolkodás nélkül otthagynám. Nincsenek közös programok, nincs intimitás, a szex tűrhető ugyan, de többnyire önző. Nem csak a szexben, sok más dologban is. Nyilván én sem vagyok tökéletes, nekem is vannak hibáim. A problémákat sokszor próbáltam már megbeszélni, de lehetetlen. Szerinte minden jó úgy, ahogyan van, nem érti, mit és miért szeretnék. Szerinte az itthon ülés is közös program, és nem érti, miért akarok kimozdulni. Szombatra beterveztük végre, hogy elmegyünk négyesben kirándulni, de szombat reggel közölte, hogy neki nincs kedve, így maradtunk... Eddig eltűrtem a dolgokat, azon kívül, hogy rossz volt a kedvem a kapcsolatunk miatt, nem történt semmi kirívó. De most találkoztam valakivel. Olyan volt, mint egy áramütés... Lehetne folytatás is akár, de nem tudom, hogy mit csináljak. Eddig nem kerestem mást, nem gondoltam, hogy más férfira lenne szükségem, de nagyon erős a vonzás. Az érzés ráadásul kölcsönös, valószínűleg nem szimpla futó kaland lenne belőle... Nem tudom, mi tévő legyek. Aki esetleg volt már hasonló helyzetben, vagy csak van véleménye, szívesen olvasom... Köszönöm!
2018. máj. 14. 09:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#10 mármint 5 éves voltam, amikor elváltak
2018. máj. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
84%

8-as vagyok

Ezen én is sokat gondolkodtam, gyakorlatilag évek óta őrlődöm a válás gondolatán, mindig a gyerekek tartottak vissza. De rájöttem, hogy így talán még jobban mérgezzük őket észrevétlenül és tulajdonképpen az apjukkal annyit lesznek, amennyit akarnak. Nyilván nagy törés lesz ez nekik, ha a költözés tényleg megvalósul, de azt gondolom jobb két szülő külön boldogan, mint együtt boldogtalanul.

A férjem nagyon jó apa, ezt nem is vitatom, de férfi-nőként már nem funkcionálunk.

2018. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
39%
Te mar eldobnal mindent, amit meg is ertek, de a gyerekekre kene elsosorban gondoloni, es atbeszelni ezt a paroddal. Ezt a kerdest is neki kene feltedd, hogy hogyan is legyen tovabb, es nem egy masik f*** utan sovarogni. Mindent meg lehet javitani csak akarni kell, de gondolom nincs benned ehhez eleg kitartas. Valoszinuleg veled van a problema (veled is), es a ferjed mar beleunt a megfelelesi kenyszerbe irantad. Szerintem aki 18 eve kapcsolatban van, es az mar nem mukodik, nem itt fogja feltenni a kerdest, hanem kezbe veszi a dolgokat, de egy olyan ember erre keptelen, akinek minden a segge ala van rakva. Hagyd kibontakozni a ferjed is! De ha nem sikerul elobb valj el, meg mielott egy masik f***** ugralnal
2018. máj. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%

Válni kell, pont hogy a gyerekek érdekében. Te azt a modlt akarod nekik mutatni, hogy a nőnek kuss a neve és tűrni kell? Nem, azt a modellt mutasd nekik, hogy ha gáz van, ki mersz állni magadért és megoldod.

A gyerekektől az apjuk meg nem lesz eltiltva. Ne a gyerekek mögé takarózz, mert sose éri meg feladni az életed és egy nyomorban élni. Te megpróbáltad, a férjed nem kooperatív, vállalja tetteiért a következményeket.

Nem a megcsalás a megoldás hanem a gerinces különválás.


29/N (elvált anya)

2018. máj. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Nos, a helyzet az, hogy évekig én igyekeztem életben tartani ezt a kapcsolatot. Írom ezt annak, aki szerint a fenekem alá van téve minden. Óriási munka van abban, hogy még kapcsolatról van szó esetünkben. De amikor huzamos ideig csak az egyik fél tesz a kapcsolatért, azt már megette a fene. NAálunk ez van... nem sóvárogtam más után, de most van más is a képben, besétált az életembe. Köszönöm a kulturált válaszokat, fontolóra veszem, amit írtatok. Talán egy utolsó mentőakciót még meg kellene próbálnom, de eléggé bele vagyok fáradva ezekbe az egyoldalú próbálkozásokba.
2018. máj. 14. 12:03
 16/18 anonim ***** válasza:
69%

#5 A válás még mindig egy l-el írandó.


Kérdező, ne bújj a gyerekeid mögé.Az apa válás után is az apjuk marad.

Az új szerelem meg lehet csak átmeneti lesz, de ettől Függetlenül még nem kell egy életet leélni olyan emberrel, akivel már semmi sem működik.Itt egyetlen gátló tényező van, a saját gyávaságod....ha most nem lépsz, akkor csak mennek az éveid és később még nehezebb lesz.

2018. máj. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindenki lazán dobálgatja az ítéleteket,de a másik oldalt nem ismeri.

Szerintem is adj még egy esélyt,de nem úgy,hogy ismét vársz két hónapot és figyeled a férjedet,hanem mindent elmondasz neki.

Mond el neki,hogy valaki nem közömbös számodra,szeretnéd,ha nőnek nézne,változzon meg,mert különben el fogsz válni.Gondoljon bele abba,hogy nem láthat majd téged és a gyermekeit(bárki bármit mond ez elszakítás)minden nap.

Idegen férfival kell a gyermekeinek eggyütt élni.


Itt sok önző ember véleménye is elhangzik,akik életében felbukkant egy új pasi,és az újdonság varázsa miatt választották el a gyerekeiket attól az embertől,akit valaha szerettek,akinek örök hűséget fogadtak.

A Férfiak nem gondolatolvasók,nékik mindent tényszerűen kell elmondani.

Miket szeretnél,ha nem lesz ,akkor mire számíthat!!!

Sok ember nem teszi fel magának azt a kérdést,hogy ha azzal az újonnan felbukkan pasival élte volna le az elmúlt 18 évet,akkor talán nem ugyanez a helyzet alakult volna ki?

Remélem sikerül a férjedet kimozdítani a poshadt vízből,ha nem,akkor nem érdemel meg titeket!

2018. máj. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Update: Beszéltem a férjemmel. Egyszerűen úgy éreztem, nem bírom tovább. Hogy lesz-e eredménye, azt majd az idő eldönti. Ha nem, akkor elválok, ezt neki is megmondtam. Úgy tűnt, komolyan vette, amiket mondtam, de meg is volt lepve. Azt hitte, minden rendben. Mindenesetre őrülök, hogy nem "csaltam". De nem vagyok benne biztos, hogy menthető a házasságunk.
2018. máj. 19. 08:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!