Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tanultál a saját megcsalat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanultál a saját megcsalatásdból, mi a tanulság, konklúzió?

Figyelt kérdés

2018. máj. 19. 15:53
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
jav.: megcsalatásodból...
2018. máj. 19. 15:54
 2/23 anonim ***** válasza:
9%
Az nem játszik, hogy abból mit tanultam amikor én csaltam meg valakit? :D
2018. máj. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Hogy soha többet nem írok szerelmes levelet és szerelmes se leszek.
2018. máj. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
55%

3-as vagyok.

Rohadt szemét tyúk, azt tanultam meg, hogy nem bízok meg senkiben.

Meg az biztos, hogy életbe én megyek sehova, járjon csaka soundra az az ostoba hülyeleány.


Azt tanultam meg leginkább, hogy a saját dühömet ha nem tanulom meg levezetni, akkor csak szétzúzom a lakást idehaza.

23F

2018. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
41%

A nőkben pedig nem szabad megbízni, leginkább azt.

Amíg nem ismersz egy nőt teljesen, úgy, hogy a lelkét is, addig nem szabad meghanyatlani.


Én többet nem, hogy mennyi plusz órát melóztam, tanultam, próbáltam neki mindent megadni, minden téren, aztán kiderül, hogy neki több kell, mert még nem voltak kalandjai és ezért képes volt mindenféle senkivel összefeküdni.

Azt XD

2018. máj. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
20%
Hogy sose szabad egy nőben sem megbízni. És komoly kapcsolatba is csak úgy szabad belemenni, hogy szemet kell hunyni afelett, hogy sose tudhatod, hogy a háttérben kikkel mahinál közbe.
2018. máj. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Hogy lószerszámot sem ér, ha valaki fut utánad és bizonygatja, , hogy szeret.
2018. máj. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
2018. máj. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%
Annyit tanultam belőle, hogy soha többé nem hiszek egy pasinak sem. Kivétel ha ló legel már a sírján. Úgy sem tudja egyik sem a szavát tartani.
2018. máj. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt tanultam, hogy ne adjak soha többet második esélyt, mert csak az én önbecsülésem és személyiségem veszik oda.


28n

2018. máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!