Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az, hogy egy csomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy csomó nő ahelyett, hogy kilépne as boldogtalan kapcsolatából inkább csalja a párját?

Figyelt kérdés

2018. máj. 31. 02:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

# 9



szomorú

2018. máj. 31. 10:23
 12/17 anonim ***** válasza:
5%
Amíg ilyenek a fizetések, főleg a női fizetések, addig ez így is marad.
2018. máj. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#12

Hogy mi?

2018. jún. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

# 13


Úgy érti gondolom,hogy sok nő nem tudná magát eltartani,ezért kell a pasi fizetése is és inkább senyved.Vagy van aki csak a pénzért van együtt a másikkal.

2018. jún. 4. 18:23
 15/17 anonim ***** válasza:

#13


"Vagy van aki csak a pénzért van együtt a másikkal."


Ha egy nő egy férfival csak a férfi pénze miatt van együtt, azt ku...nak hivjuk mi felnöttek.


Mindig van megoldás, csak sokszor lejjeb kell adni idéglenesen az igenyekből..

2018. jún. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Helló!


Nagyon nehezen szokott kristálytisztán feltárulkozni a kapcsolat egyik vagy mindkét tagja előtt, hogy ez a kapcsolat már végkép nem az, aminek indult. Mindenféle kifogást találunk arra, hogy ez még miért élhető.

A másik dolog az, hogy a másik fél (egy kapcsolat) mindig egy promócióként - ajánlati csomagként - jelenik meg. Vannak benne jó és rossz elemek. Az a kérdés, hogy a kapott jó részek megérik-e elviselni rossz tulajdonságokat. Ha igen, akkor elviseljük, és együtt maradunk, ha nem, akkor agyő.

A szexuális félrelépések oka sokféle. Ha egyébként nincs más súlyos indok a szétválásra, ez egy mai kapcsolat elviselheti. Bár szerintem ez mégis csak megcsalás, ha nem közös megegyezésen alapszik.

Szerintem is más a fajsúlya. ha a nő lép félre, mint, ha a ffi. Úgy gondolom, hogy a férfi attól függetlenül tud érzelmileg monogám lenni, hogy közben szeretőt tart. A nőnél - úgy tudom - sokkal árnyaltabb egy félrelépés oka. Ha igaz, ott ez érzelmek nélkül nem megy olyan egyszerűen.


Üdv.

2018. jún. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

# 16


Én meg azt mondom,se a nő se a férfi ne lépjen félre.

2018. jún. 5. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!