Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akarhat valamit tölem férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat valamit tölem férjem barátja?

Figyelt kérdés
Családos asszony vagyok.Nemrég megismerkedtünk egy családdal, jo baráti kapcsolatot alakitottunk ki. Összejárunk. Multkor grilleztünk, és nyujtottam a férfi félnek, mondhatjuk férjem barátjának a villát, és ugy vette át tölem, hogy közben egyértelmüen az egész kezem ujjaimat, átfogta, de a fogás tudatosnak tünt. mert se nem kért bocsánatot és meg sem lepödött. En nem néztem rá, igy nem tudom mondani hogy látszott az arcán, hogy szándékos, de meglepödtem mert nem számitottam rá. Aztán ujra megismétlödött még valamivel. Azt gondolom, hogy véletlenül nem csinál senki ilyet, ha igen elneveti, vagy bocsánatot kér. Ti hogy gondoljátok?
2018. jún. 2. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha többször is előfordul akkor tuti nem véletlen...
2018. jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondd el férjednek
2018. jún. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Feldobhatnád a labdát a férjednek, ez nem olyan dolog amit ne lehetne vele megbeszélni.
2018. jún. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát annyiban zavar az egész dolog, hogy azt gondoltam, végre valahára megismerkedtünk egy családdal akik igazán rendesek. Mert azok voltak idáig. Agyerekeink imádják egymást. Meg kell hagyjam lehet hogy én adtam rá okot, mert egy nyilt személy vagyok aki mindent elviccelödik, ugyanugy a nöi félnél mint a férfinél. Azt gondolom ez félre vezethette. De kelletni én sosem kellettem magam, föleg nem adok extra alkalmat az ilyesmire. Ugy gondolom, hogy visszább veszem magam ami a baráti beszélgetéseket illeti, aztán ha mégis észrevennék valamit akkor szólok férjemnek is. Csak tudni szeretném ti is ugy látjátok-e mint én?
2018. jún. 2. 21:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Komolyan egy felnőtt családos asszony vagy, vagy ez vmi kamuposzt?

I. képzeld lehet, hogy csak szimplán szimpatikus vagy neki (mint ember) és így fejezte ki. Én vhogy nem utálom, ha valakinek szimpatikus vagyok.-> nem értem mi a gondod

II. Igen lehet, hogy mint nőt kedvel, és szeretne többet. Ez esetben:

1. te nem szeretnél többet. Ha továbbra is csinál ilyeneket, a tudtára adod (4szem közt), hogy ne csinálja -> nem értem mi a gondod

2. rossza szex a férjeddel

a. ha meg tudod vele beszélni, eljuthattok odáig, hogy 1-szer 1szer titokban khmkhm, csak ha tényleg mindkettőtöknek szükség van rá, és nem ártotok senkinek (magatoknak sem) Rengeteg nő rinyál hogy családosként már nem is vonzó, te meg pont az ellenkezőjéért... -> nem értem mi a gondod

b. ha szimpatikus vagy a másik feleségnek -> édeshármas -> nem értem mi a gond

c. ha a férjednek szimpatikus a másik feleség -> édes 4es-> Volt már benned egyszerre kettő? ->nem értem mi a gond.


Az utolsó két pontot nem dolgoztam ki :)

2018. jún. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az idegesit, hogy szimpatikus a férfi nekem mint barát, biztos én is neki, de nekem ez már igy nem baráti. Szeretem a férjem nem csalnám meg, a szexért. Egy idegenért meg nem szálnék ki egy 20 éves kapcsolatból, még egy szimpatikus férfiért sem. Szoval itt nincs probléma, csak arra lettem volna kiváncsi, hogy más szemszögéböl is ugy látszik-e ahogy én látom.
2018. jún. 2. 23:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tisztességes a pasi. Szted a férjed kezét, aki a közeli barátja, is ugyanúgy megfogja? Biztos nem, pedig több oka lenne rá.
2018. jún. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem latja rajtad hogy kozonseges vagy es kiehezett a szexre azert csinalja
2018. jún. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!