Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A volt barátnőm újra találkozi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőm újra találkozik velem, de közben van már barátja, mit akarhat?

Figyelt kérdés
1 hónapja szakítottunk, összejött mással. Letiltott mindenhonnan, majd 1 hete azzal az indokkal, hogy nem akar haragban elválni, elkezdett velem levelezni, érdeklődni, hogy mi van velem, majd elhívott beszélgetni. Végig a múltat idézte fel, azóta mindketten mások lettünk, majd közölte, hogy ha így alakult volna a kapcsolat, mint ami a jelenlegi helyzet nem hagyott volna el.Elég követlen volt végig, meg is ölelt, ami elég fura volt hosszú idő után, hogy ilyet tett. De ugye van neki már más, én ezt elfogadtam, de nem értem mégis mit szeretne? Nekem még mindig bejön, de nem sírok és futok utána és ezt tudja. Tényleg csak barátkozni akar vagy csak érdeklődik, hogy mi van velem? Többre tart a viselkedése alapján, mint egy barátot, de nem értem mégis mit szeretne.

2014. aug. 20. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
1 Hónap alatt más lettél
2014. aug. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem lépett túl rajtad. Más különben miért is jött volna össze mással a szakítást követően 1 hónappal? Nyilván azért, h elfelejtsen téged. Ez nem megy neki és felkeresett. De ne dőlj be neki, ha el akarna csábítani.
2014. aug. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, érdekes módon, kihevertem ilyen hamar. Első szerelem volt részemről, de felfogtam, feldolgoztam nagyjából. Még mindig gondolok néha rá, de nem zavar a dolog, mert elfogadtam. Eléggé szerettem, de ha menni akart, legalább boldog és ezzel a gondolattal sikerült leküzdenem kb 1 hét alatt az egész dolgot. Majd próbáltam visszailleszkedni a régi életembe 2 év után, nagyjából sikerült is.
2014. aug. 20. 16:33
 4/10 anonim ***** válasza:
1 hónap alatt nem változik semmi. Még nem lépett túl rajtad, most meg tapogatózik...
2014. aug. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2014. aug. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát már más fiúval van "kapcsolatban", közben meg ez a helyzet. Lehet tényleg nem lépett túl rajtam, gyorsan belement egy új kapcsolatban és most nem tudja mit kezdjen magával.
2014. aug. 20. 16:49
 7/10 anonim válasza:
Bocsi hány éves vagy?
2014. aug. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
19
2014. aug. 22. 15:44
 9/10 anonim ***** válasza:
szexet
2014. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem szexet, ha azt akarná nyomulna... :)
2014. aug. 22. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!