Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsal a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal a párom?

Figyelt kérdés

túl naív vagyok hogy kiderítsem..

szóval 1 éve vagyunk együtt a párommal , és sok árulkodó jel van ( szerintem ) de nem értem a logikát.( persze a férfiak másképp gondolkodnak )

tudtam amikor megismerkedtem a párommal hogy társkeresőn is fenntvan ( én nem ott ismertem meg ) amikor össze jöttünk letöröltettem vele mert hát ha vagyok neki minek az úgyvoltam vele.

rá olyan fél évre a barátnőm küldte a képet hogy megtalálta a párom egy társkereső oldalon. megkérdeztem mi ez...jött a hülye kamu sz*r duma hogy nem az övé meg nemtudja meg blblabla persze . :D jó...nem csináltam belőle ügyet nem foglalkoztam a dologgal. jelentettem és letörölték..( ha nem ő :D )

ezek után rá olyan 1 hónapra elmentem hozzá ő dolgozott...oda ültem a gépe elé ( előtte meg kérdeztem ) hogy filmezzek amíg nem jön...indítottam volna a filmet amikor szemen szúrt egy email ami pont akkor jött a gépre , megnéztem mert nem volt ismerős az email cím amire jött. egy SZEX címzetű email volt egy fotóval . aztán persze tovább kutakodtam ha már oda kerültem...és láttam mást is ott beszélgetett lányokkal kamu email címen megtaláltam utána a kamu facebookot is társkeresőt és így tovább...hazajött megkérdeztem mi ez.... tagadás persze..de már hiába. letöröltem mindent ... mindegy..megbocsájtottam neki...(hülye voltam oke ) aztán most volt egy olyan megérzésem ( azóta eltelt 3 hónap kb ) hogy utána nézzek a társkeresőnek , csináltam állnéven és kép nélkül egy társkeresőt. és tádáááám....megtaláltam rajta a párom...

felmerült a kérdés hogy ezek szerint megcsal? hát persze azlenne az éppszerű magyarázat hogy IGEN... na de ezt nem értem én hogy MIKOR? amikor reggel tőlem megy munkába és munka végzés után egyből hozzám jön . azaz minden szabadidejét velem tölti ..még a hétvégéken is együtt vagyunk. ideje nem lenne mással lenni..

miért csinálja ezt ? mi értelme ennek ? szerintetek valahogy elintézi a megcsalást ?

azt sem értem mellettem mi oka van más nőket nézegetni amikor megmondták sokan hogy én egy szép csinos nő vagyok ő pedig egy csúnya fiú..( ez igaz hogy van némi különbség köztünk , én nem mentem a külsőre sosem..)

egyébként ő 29 éves.



2018. jún. 6. 16:44
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem hogy ráírtam hogy ez megint mi...erre ezt kaptam : nem az enyém,nekem nincs ilyenem nem érdekel mit gondolsz szakítsál akkor. oké . értelmi színt ötös... csak azt nem tudom ha engem talált volna fennt mit szólt volna hozzá :)
2018. jún. 6. 16:50
 2/17 anonim ***** válasza:
8%

Nem csal meg.

Te pedig nem vagy beteges.

2018. jún. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Nekem már a szexchatelgetés is megcsalásnak számít, szóval már rég kivágtam volna, nem tudnék egy ilyen emberben bízni. Az se igazán érdekelne, ha egotuning miatt csinálná, a tények tények - a hátad mögött sunyul, neked pedig a képedbe hazudik. Ezek után komolyan részletkérdés szerintem, hogy meg is dugja-e őket vagy sem..
2018. jún. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Te nagyon buta lány vagy, ne haragudj.
2018. jún. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem vagy keresi az utódodat, és téged csak akkor dobna, ha az új nő összejön neki, vagy szwxre utazik csak, de mivel randa, ezért nehezen jön össze neki, és azért van hosszabb ideje fenn társkeresőn.


én a helyedben szakítanék.


egyértelmű, h.nem tisztel téged.


ez akkor is megcsalás már most, ha még nem dugott meg mást, mert a szándéka, tettei arra irányulnak.


ha egy pasi boldog egy kapcsolatban, nem tesz ilyet.

2018. jún. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

Atyaég.

Tipikusan az a nő vagy aki eljátssza a vakot, homokba dugja a fejét.

Téged nem zavar, hogy egy év alatt háromszor regisztrált vissza egy TÁRSkeresőre amikor már van társa, te?!

Szex emailek és nem is érdekel?

Hát maradj vele, ha neked ez bele fér.

2018. jún. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Te is olyan vagy, akinek a szeme elott kell leszopni a pasijat, hogy felfogja a nyilvanvalot.

Vegigcsalt teged. Az egesz kapcsolat alatt.

2018. jún. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Mire a végére értem, röhögni kezdtem.
2018. jún. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

Te is olyan vagy, akinek a szeme elott kell leszopni a pasijat, hogy felfogja a nyilvanvalot.


Tökéletesen egyetértek.

Sosem fogom fel, hogy ezt nők miért csinálják.

2018. jún. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 NDSM ***** válasza:
100%
Én nem tudom, hogy megcsal-e, de, hogy rettentően tiszteletlen veled az biztos. Igaz, te is elég jóhiszemű vagy. Más nő már az első után elköszönt volna tőle. Azt írod, hogy mikor csalna meg: Ha valakinek van ilyen irányú szándéka, az megtalálja a módját. Pl.: ebédszünet.
2018. jún. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!