Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti, hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy reagálnátok, ha férjetek/barátotok megpaskolná egyik nő ismerősének a fenekét?

Figyelt kérdés
2018. jún. 12. 20:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Paradoxon, nem lenne a férjem :D

Szokásom mondani, nem a disznóólba kell válogatni ;)

2018. jún. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem fer bele. Erosen elgondolkoznek a kozos jovot illetoen. N
2018. jún. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%
Hagyjad #2, aki így használja az sosem fog megváltozni. Borzasztóan irritáló amikor valaki nem tudja a különbséget a “-ban” és “-ba” között.
2018. jún. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem férne bele. Szerintem aki egy ilyen dolgot viccnek meg jó poénnak fog fel, az nem veszi komolyan a partnerét és akár durvább dolgokra is képes lenne.
2018. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%

Vagy csak lemaradt a szo vegerol egy betu, a gyengebb leutes miatt? :D

Ha fele olyan okosak lennetek, mint hiszitek magatokat, v csak fele ennyire lenne idotok unatkozni, mar orvosi diplomatok lehetne...:D

2018. jún. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én az arcát "paskolnám" meg cserébe.
2018. jún. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%

én kezdtem okításba, sajnálom, hogy veled csinálom aki amúgy helyesen írsz de felrobbant az agyam..


van egy személy akit heti x órában hallgatok és egyszerűen random alkalmazza a két féle módot

2018. jún. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%
Nem gond. Nem para, nem haragszom. Megesik, h robban az ember agya :D
2018. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Rendkívüli mértékben kiborulnék. Miért tesz ilyet? Minek vett el, ha más nők fenekére vágyik? Menjen a fenébe, az is lehet, hogy elválnék, bármilyen drasztikus is. Fenének se kell ez a bizonytalanság és kétség.
2018. jún. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
18%

Édes istenem, súlyosak vagytok.

Azt hiszitek hogy tényleg ezen múlik a saját kapcsolatotok komolysága :-)

Nevetséges, komolyan mondom :-) Ez a sok idealizmus és kisajátítási és birtoklási vágyatok teszi tönkre a saját idegrendszereteket is, nem hogy másét :-)


Tudom a nők egymást egy kanál vízben ..... :-)

Régebben, ha ilyet tapasztaltam a bnőm és mondjuk egy másik lány között aki épp velünk volt, na ott volt vége és mindkettőt otthagytam :-)

2018. jún. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!