Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a kisebb rossz: ha megcsal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a kisebb rossz: ha megcsal, vagy ha prostihoz megy?

Figyelt kérdés

2018. jún. 21. 07:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
97%

6-os "A prostizás nem megcsalás....Egy barátnő/feleség sajnos általában sem a masszázs, sem a szex terén nem nyúljt magas színvonalat"

WTF :D

dehogynem megcsalás a prostizás. azt meg sajnálom, hogy úgy tűnik, neked nem volt mèg normális kapcsolatod, ahol jó a szex..de még ha rossz is a szex, rohadt undorító ilyen önfelmentő dumàval sutyiban kurvàzgatni.


egyébként szerintem a prosti és szerető is egy kapcslat halálát és az egyik fél gerinctelenségét jelzi, nem lehet eldönteni, melyik a rosszabb...

2018. jún. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
93%
Egyforma rossz a kettő.
2018. jún. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést, a prostizás is megcsalás....
2018. jún. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő rossz. Nekem nem lett volna kevésbé nehéz, ha a párom prostival csal meg... a 6-os kedves felesége meg remélem tart egy hímprostit a gardróbban. ;) (Mert ugye ilyen variáció is van, és előfordulhat, hogy a nő nem tud a párja mellett kibontakozni, ezért laposodik el a szex.) Bocs az offért.
2018. jún. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
A szerető duplán rossz. A prostival "csak" a túltengő fizikai vágyait éli ki, a szeretőbe viszont szerelmes is lehet, na abból nincs visszaút, az fáj úgy igazán.
2018. jún. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
25%
#9. Totál igazad van. A nők meg azzal az ostoba szöveggel jönnek, hogy "talán csak veled nem akarnak házasodni". Röhejesek vagytok, kimosta már az agyatokat a nagy feminista marketing. Nem kell nektek se férj, se gyerek, se család, az az igazság. Mi is kell? Fel akarok menni "pestre", ki akartok menni külföldre, szórakozni 40 éves korotokig, élvezitek a helyzetet, mikor minden újjatokra 10 férfi jut. Persze egyik sem elég jó, de az egótokat az egekbe veri. Aztán az ideális férfi legyen 180+, csupa izom, modell arc, tele pénzzel, humoros, gáláns, minimum 500EFt nettó fizu, lakás, 1-2 éves menő autó, romantikus, rosszfiús, ne legyen se apja, se anyja (mert ugye akkor már nem a tiétek a főnyeremény). Éves szinten 2-3 külföldi út, havi szinten 1-2 wellness hétvége. Mert ugye vagy ilyen lesz a férjetek, vagy senki. Elmentek ti nők a búsba. Na de lássuk hogy mit is tudtok adni cserébe: nyávogás, bénázás, ügyetlenkedés, amatőr szex. Kb itt le is telt a részetekről. Aztán meg megy a sírás hogy megcsaltak, meg virágzik a prosti ipar. Naná. Ilyen gyenge női társadalom mellett nem is csoda... Értem itt a 40 év alattiakat, de attól a minimális, elenyésző számú kivételtől én kérek elnézést. Velük meg az a baj, hogy nem tudnak választani.
2018. jún. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

#16

Wut? Mi ez a többes szám? :D

Én házasságot szeretnék nagyon, gyereket mondjuk nem annyira. Az összes nő ismerősöm szeretne házasságot, és úgy 95%-uk gyerkőcöt is, van, akinek már van is babája.

Álompasi/álomélet meg pl számomra az, amit itt leírtam a #69-es válaszban: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

Mondjuk ha csak a plázaribiket veszed észre, azoknak tényleg azok kellenek, amiket leírtál.

2018. jún. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Bence_ ***** válasza:
Ha megbeszéli veled mind kettő OK ha titok akkor mind kettő megcsalás.
2018. jún. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
75%
17-es. Köszi, nekem nincs problémám, 17 éve vagyok együtt a párommal, házas vagyok, munkahely, lakás, gyerek... Viszont nyitott szemmel járok, érdekel a téma. Katasztrófa ami ma zajlik az nemek között. Mindenki kigyúrt, mindenki modell, mindenki menő, de mint társas lény egy büdös nagy nulla. Lehet itt posztolni a diplomát, a karib-tengeri nyaralást, a szabó péter idézeteket (természetesen az 5Ft-os lopott lőzungokat), lehet itt csinálni ezerrel a sok pótcselekvéseket, de az van, hogy az emberek legbelül magányosak és boldogtalanok. Persze amúgy mindenki mű boldog, mű sikeres, mű optimista, ami természetesen nagyon illik egy ilyen műanyag kirakat világba. Aztán az első adódó probléma esetén hátat fordítani és máshol keresni a megoldást. Persze az sem megoldás... nincs követendő modell, nincsenek korlátok, az egó felzabálja a világot. Ez megy kicsiben, nagyban, proliban, gazdagságban. Toprongy szülőktől mit tanul a gyerek? Vagy a nagy liberális világszemlélet hova vezet? Nem is kell ezen gondolkodni, elég ha kimész az utcára.
2018. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a prosti meg a nemprosti között csupán annyi a különbség, hogy az egyik a pénzért "teszi a dolgát", a másik meg az élvezetért, már ha azt feltételezzük, hogy a szexpartner és a férj/társ kimondottan vagy kimondatlanul abban egyezik meg, hogy ez csak testiség, érzelmek nélkül. Tehát a férfi szempontjából gyakorlatilag ugyanaz a kettő, ugyanannyira megcsalás. A #3-asnak igazat adok, itt inkább a konkrét körülmények számítanak. Ha szeretőt tart mellettem, az nyilván rosszabb, mint a prosti.
2018. jún. 23. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!