Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a kisebb rossz: ha megcsal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a kisebb rossz: ha megcsal, vagy ha prostihoz megy?

Figyelt kérdés

2018. jún. 21. 07:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
30%
#19. Szerintem, teljes mértékben igazad van. Nőként írom.
2018. jún. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Juliusz48 ***** válasza:
100%
Miért gondolja bárki is hogy a prostiba nem lehet szerelmes senki. Hisz az egy érzés ami benned van és teljesen lényegtelen a tárgya. Sőt a viszonzatlan szerelem egyeseknek lelki igénye lehet, vagy legalább is nem találta meg azt aki Őt minden téren kielégíti, és még az új izgalmára sem vágyik.
2018. jún. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
ha prostizik vagy szeretot tart, akkor valami gond van. Ha fontos neked a kapcsolat, beszéld meg vele, ha nem akkor szakits. Szerintem ez kb ugy van, hogy ha nem kap otthon vacsorát akkor étterembe megy, ennek oka van. Nekem elofordul hogy 1-3 honapig semmi, neha én is elmegyek, de nem válok el mert szretem. Ha el lenne látva rendesen, nem menne félre. A szereto már szerintem húzósabb, mert érzelmi kötődés, stb, előbb utóbb szakitás
2018. jún. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
A kérdéshez: Szerintem mindkettő rossz, de a szerető jellemzően már érzelmi dolgokat is hoz. Off: A 19 választ figyelmesen olvassa mindenki, rengeteg igazság van benne.
2018. jún. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 KulGery ***** válasza:

Mindkét, illetve három eset más.

Mindegyik megcsalás, sőt akkor egy negyedik esetet is beraknék, mely szintén megcsalás, csak testi érintkezés nélkül.

1. Prosti: Fizetett, "jó" esetben minőségi "szolgáltatást" nyújt.

Nincs érzelmi kötődés, hacsak nem állandóan őhozzá jár...

Alap indok: gond a szexuális élettel, illetve igény extrém dologra.

Kialakulhat érzelmi kötődés, de csak a csaló részéről.

2. Buliban túl sokat iszik, bekábul, stb. egy éjszakás kaland akárkivel.

Marha rossz dolog, de nem teljesen önmaga. Illetve itt bejöhet az "erőszak" is. Mikor más direkt kábítja be.

Ittasság mértékétől függően nincs érzelmi kötődés, esetleg csak pillanatnyi.

Ez kétoldalú lehet: Vagy úgy gondolja, belefér a házasságba, vagy ittasság miatt átlépte a határt.

Ennek egy másik formája a természetbeni fizetség. Ez teljesen tudatos csak pillanatnyi érzelmekkel dúsított szexuális együttlét, melyről úgy gondolja, belefér a Házasság Szövetségébe.

3. Szeretője van: Ez gondolom mindenkinek egyértelmű. Házasságtörés minden területen.

4. Szerelmi kapcsolatot próbál építeni, intim privát témákat beszél meg barátnővel, esetleg szexuális szintre is emelkedik.

Igaz, nem szexuális csalás, de ahelyett, hogy feleségével beszélné meg azt amit vele kellene, idegen embereket von be a magánszférába (Lelki társ).

Én fogalmaim szerint ez is kimeríti a házasságtörés fogalmát.


És a legfontosabb, amiről ritkán esik szó:

Noha sokan azt hiszik a Férjek csalják a feleséget.

A Feleségek is csalják a férjet.

2018. jún. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Kor Man ***** válasza:
64%

A kérdezőnek feltennék egy kérdést. :)


Jómagam ugyan férfi vagyok, és nem csaltam meg soha az asszonyt, de nem volt gyakorlatilag szex 6 éve. Az asszonynak arra kellek/kellettem, hogy legyen lakás és gyerek és kaja. A szex nem érdekli, és nem is igazán szereti. Talán még undorítónak is tartja. Beszélni nem hajlandó róla, csinálni végképp. De jól tudja milyen vagyok. Hazaviszem a pénzt, és a szexen kívül minden férji apai kötelességemet ellátom. És nem fogom elhagyni, sem megcsalni. Itt tartok jelenleg. Sajnos a tesztoszteron ronda dolog, ennek kordában tartását ivással, dohányzással, meditációval és fejéssel tompítom. Sajnos ez nem elég. Világ életemben türelmes voltam. De a stresz szint amit kapok sajnos elég magas. A részéről a "feleség dolgaiból" mindent a minimumon csinál. Ha bemennél a konyhánkba összehánynád magad.


És még a hangjára sem tud vigyázni. Imádom. Szerelmes vagyok bele, de néha meglendül a kezem. Nem ütöm meg mert megállom. Most. Még. De mi van ha egyszer nem?


Egyedül nem él meg (nem keres annyit, ambíció pedig 0), a lakás az enyém, beköltözött, pasit nem valószínű hogy találna, a fent felsoroltak miatt. (nem zárom ki hogy egy másik pasi rávenné hogy nő és feleség legyen akár veréssel is)


Szóval ha elmegyek tönkremegy és teszi a gyereket.


Legyél te ez a nő. Ha elhagylak, véged van. Kell a lakásom, kell a pénzem, és a segítségem.


Melyiket szeretnéd? Szerető, és utána repülsz ha bemelegedtünk, vagy prosti, és max kicsit keskenyebb a családi kassza? Én lenyugszom, és megkapod a férfit akivel nem kell lefeküdnöd mégis veled van. Hozza haza a pénzt nem rak ki a lakásból, és kedvesebb lesz veled mert adott esetben szégyenli magát.


Az én esetem elég extra, de a sarkítás lényege, hogy elgondolkodj, miért is kellene neki akármelyik?


Mind a kettő megcsalás de a körülmények átminősíthetik. Csak ezt meg kellene tudni beszélni.

2018. júl. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Hát haver, én már lelőttem volna ezt a nőt egy vadászpuskával. Vagy magamat.


Nem tudom hogy bírsz így élni, de tudod egyetlen élete van az embernek. Ha azt elpocsékolod, akkor az a te hibád lesz.

Szörnyű ahogy rettegsz a saját feleségedtől. Ez mondjuk abszolút a te hibád, hogy hagytad idáig fajulni és igazi csicska papucs lúzerré váltál.


Viszont azt nem értem, hogyan nem jött ez ki előbb?


A szerelem nem minden...

2018. júl. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!