Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy éljem túl hogy a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljem túl hogy a párom, ekkora fájdalmat okozott? Undorító módon hagyott ott 3 és fél év után.25/L Részletek lent.

Figyelt kérdés
Szóval az egész úgy történt, hogy a párom azt mondta fáj a torka beteg szeretne, pihenni. Hazament majd eltűnt 72 órára ,hívtam, írtam letiltotta a számomat.Elmentünk hozzájuk a szobájában találtam egy laptopot tele képekkel meg egy durex masszazsolajat..Megtaláltam alány önéletrajzát felhívtam és a párom átvette a telefont, és belemondta, hogy őt szereti stb stb...

2018. júl. 16. 13:26
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Imádtam ezt az embert ,mindent megtettem érte.. főztem neki, tenyeremen hordoztam.Jóban-rosszban támaszkodhatott rám. Gyereket terveztünk, feleségül akart venni. Erre egyik-napról a másikra elhagy, úgy hogy elém sem állt.28F
2018. júl. 16. 13:29
 2/21 anonim ***** válasza:
88%

Megtaláltad a làny önèletrajzát?! Ezt mégis hogy?! Castingot tartott a pasid? Vagy mégis mi a jó fenéért küldött neki cv-t?

Amúgy meg nem kár az ilyen pasiért, jönni fog jobb!

2018. júl. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Iiigen ez a sz**är, évek után koppanás k**úrvanagy szívás....húú de sokan megszívják ezt.


Ez egy kretén retardált...sajnálom.

2018. júl. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A lány kölcsönadta a laptopját neki és rajta volt , onnan tudtam meg alány számát és nyilván felhívtam kétségbeesésembe. Kulturáltan beszéltem a telefonba de a párom semmi szemrebbenés nélkül,mondta a dolgokat és telefonba dobott ki...
2018. júl. 16. 13:32
 5/21 anonim ***** válasza:
13%
Most akkor 25L vagy , vagy 28F , mert a kérdésedben L szerepel míg a másik hozzászólásodban már F :D Nme mindegy ám!
2018. júl. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Mindenki le van döbbenve a környezetében ,mert egy kedves , udvarias fiúnak ismerték meg ,olyan légynek se tudna ártani típus...erre ilyen patkány valójában
2018. júl. 16. 13:34
 7/21 A kérdező kommentje:
Én vagyok 25 Lány a barátom dobott ki telefonon ő 28 éves.
2018. júl. 16. 13:34
 8/21 anonim ***** válasza:
27%

Kicsit kaki érzés, de ugyan ezt, nők is megcsinálják.

Az ilyen viselkedés, nemtől független.

Mindig volt és lesz is ilyen ember.

Közhely, de majd az idő, ha te is rásegítesz, feledteti.

2018. júl. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
28%
Ennek biztos, hogy volt előszele, csak nem akartad észrevenni vagy iszonyatosan naiv és tapasztalatlan vagy még.
2018. júl. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát tény ennél sokkal undoritóbb módon nem szakíthatott volna, legalább akkor lett volna vér a fszába, hogy eléd álljon, hogy ne haragudj, de ez ennyi volt. Akkor is fájt volna, de hát talán mégis csak emberséges lett volna.

Hát erre a legjobb módszer az idő, meg az hogy ismerkedsz. Itt nem arra gondolok, hogy már egyből egy másik férfi ölénbe ülj, hanem keress társaságot. Illetve esetleg találj ki valami hobbit amit szívesen csinálsz. A lényeg az egészben, hogy eltereld a gondolataidat valamivel. Egy valamit ne csinálj saját példából, ne zárkozz be, légy nyitott ha most fáj is, persze egy kis idő hagyásával (de ne ugy mint én aki közel 1,5 évig önsajnáltattam magamat), nem kell egyből fejjel a falnak menni

2018. júl. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!