Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a férjem egy másik nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjem egy másik nőnek bókolt, akkor úton van a megcsalás felé vagy ez még nem jelent semmit?

Figyelt kérdés

A férjem nézeget egy másik nőt, néha bókolt neki.

Azt mondja nem jelent semmit, én mégis eléggé aggódok.


2018. júl. 19. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Ha hagyod, hogy neked az aggodalom töltse ki az életedet, és nincs jobb dolgod, akkor tedd, aggódj nyugodtan tovább:D
2018. júl. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap ezt teszi? vagy 2 év leforgás alatt adott neki egy bókot? az nem mindegy
2018. júl. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez meg nem jelent semmit. Attol hogy a ferjed meg beszelhet massal. Az hogy valaki kedves valakivel meg nem jelent tobbet, habar a mai vilagban amikor csak a masik kihasznalasa a meno valoban furcsa.
2018. júl. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

én nem vagyok ennyire liberális az ilyen kérdésekben, mint az előttem szólók.


az, hogy valaki kedves, teljesen más, mint a bókolás.


és az, hogy a férjed egyetlen nőnek bókol, elgondolkodtatóbb, mint ha 1000-nek tenné.


37N

2018. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"A férjem nézeget egy másik nőt, néha bókolt neki."


tehát ha nézegeti, akkor tetszik neki, és ha a külsejét bókolja, akkor a nőnek a tudtára is adja, hogy bejön neki.


én ha egy férfi külsejét dicsérném, az csakis valahogy úgy hangzana, hogy "de elegáns vagy ma" vagy hasonló, ez semleges kedveskedés. de ezt eltekintve attól, hogy nekem bejön-e, mert bárki lehet elegáns.


ez nem jelenti azt, hogy megcsalna, maximum fejben, ha nincs rá lehetősége valóéletben vagy nem merné megtenni, kockáztatni a kapcsolatotokat.


mindenestre szerintem elég gáz másra verni a nyáladat, ha kapcsolatban vagy, főleg ha te nem teszed ugyanezt. ha mindkettőtőknek oké és csináljátok, az megint más.

2018. júl. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!