Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vannak köztetek olyan nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak köztetek olyan nők, akiket a párjuk érzelmileg csalt meg egy másik nővel? Meg tudtátok bocsátani?

Figyelt kérdés

tehát csók és szex nem volt, de a szavak szintjén romantikáztak, mély és szoros intim lelki kapcsolat alakult ki köztük.


ennek ellenére is együtt maradtatok, vagy nem?



2018. márc. 27. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Az érzelmi "megcsalás" szerintem "súlyosabb" annál, mintha csak szex és csók lett volna. Számomra a lelkiség a párkapcsolat alapja, nem a testiség. Ha az nem működik, akkor az én nézőpontomból nem is beszélhetünk párkapcsolatról, maximum barátságról és/vagy szexkapcsolatról. Annak pedig személy szerint nem látom semmi értelmét. Vagy minden vagy semmi. Nincs átmenet.
2018. márc. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Az ilyenek nem nők, hanem papucsok.
2018. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Épp most történt velem ilyen! Írj rám priviben leírom ,hogy..smint..
2018. márc. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Érzelmi megcsalás ilyen nincs.
2018. márc. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Érzelmi megcsalás ilyen nincs."


... mondja a tájékozatlan ember.

üsd be a keresőbe, aztán meg fogsz lepődni.

2018. márc. 27. 22:43
 6/9 Ferisz ***** válasza:
81%
Tényleg van érzelmi megcsalás. Szerintem még súlyosabb, mint egy egyszerű egyéjszakás a párod mellett.
2018. márc. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Miért ne lenne? Istenem, néhány ember olyan ostoba.

Tényleg rosszabb ez a fajta megcsalás, mert -bár undorítónak tartom- de oké, félrekefél egyszer valaki, csak szex, talán tovább lehet lépni rajta. De azt nem bírom felfogni, hogy valaki másba szerelmes, de az aktuális párjával nem szakít! Mi másért érdemes szakítani valakivel, ha nem a szerelemért. Egyszerűen nem értem. Én még örülnék is neki, ha a párom tisztességesen elém állna -persze csak akkor ha előtte nem hónapokig csalt-, hogy másba lett szerelmes, számítsunk. És lehet, hogy nem mondanám, a csalódottság miatt, de azt gondolnám, legyen boldog és így én is megtalálhatom, akivel szerelmesek leszünk egymásba.

Amúgy, volt velem ilyen persze, de sunnyogott csak, nem bocsátottam meg, soha nem is fogom.

2018. ápr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szakítsunk* elnézést, autocorrect
2018. ápr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi, én is így gondolom.
2018. ápr. 1. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!