Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Utálnom kéne magam amiért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálnom kéne magam amiért a volt páromat megcsaltam?

Figyelt kérdés
Én is tudom, hogy hibát követtem el,de nem tudom meg nem történtté tenni. Örülök, hogy kiderült és vége lett köztünk, még ha előtte féltem is. Az exem elmondta a dolgot a szüleimnek(ők szinte a saját fiukként kezelték), azóta pedig folyamatosan azt hallgatom, hogy egy erkölcsi nulla vagyok és nem ilyennek neveltek. Egyrészt ez az én dolgom, hogy mit tettem. Másrészt egy megcsalás nem egy bűncselekmény. Nem vagyok büszke magamra, de nem fogom utálni magam a hátralévő életemben.

2018. júl. 25. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Nekem se kellenel. Es megered a penzed. Szegeny szuleid, mit es kit neveltek. Egy nullát.
2018. júl. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Neked nem kell utálni magadat, azt viszont hogy mások, még ha ezek a saját szüleid is, milyen véleménnyel vannak rólad, azt nem te határozod meg.
2018. júl. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

igen, kéne. mert gusztustalan amit tettél. én nem is lennék olyannal, akiről tudnám, hogy megcsalta a volt párját. ha az exeddel megtetted akkor a mostanival is meg fogod tenni.

22N

2018. júl. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Azért az meredek ha vki 20 évesen megcsalja a párját akkor tuti később is megteszi...ne már! Azért némileg változik a személyiség már bocs. 20 évesen en is elkövettem a hibát, megcsaltam a párom...tanultam belőle, soha többet nem tettem. De hogy az apám kioktatott engem is hogy mit tettem az exemmel -miközben ő anyámat házasságkötés és gyerek után csalta meg anyámat - azt joggal éreztem meredeknek....
2018. júl. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Igaza van a szüleidnek, persze ettől még utálnod nem kell magad örökre.
2018. júl. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen a karma...
2018. júl. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Úgysincs lelkiismereted, nem tök mindegy mit gondolnak?
2018. júl. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Nem kéne. Én is csaltam meg több barátomat is, szimplán mert nem voltam szerelmes, nem vettem komolyan a kapcsolatokat. Ilyen ez, később benőtt a fejem lágya, a férjemhez más hűséges voltam, mert tényleg szerettem. Az emberek túldimenzionálják ezt az egész témakört, nem is értem miért, mintha minden tinikori meg huszonéves kapcsolat rohadt komoly lenne.
2018. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Ne utáld magad. Legalább egy ember lesz a földön, aki nem utál téged. Hányinger vagy...
2018. júl. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is undorító dolognak tartom a megcsalást,mert gyakorlatilag hátbatámadod azt akit szerettél,esélyt sem adva neki a védekezésre,ami még egy verekedés esetén is adott,ha megtámadnak.

Az ember mindig aszerint cselekedjen,hogy válalja fel a következményeit,ne kelljen szégyenkeznie.Gondolom te még a volt pasidat hordtad el mindennek,amiért a szüleidnek kiteregette a szennyest!

Ő csak igazat mondott,ellenben veled.

Az egyetlen pozitívum,hogy beismered a hibád és ha van gerinced,akkor mást már nem támadsz hátba.

2018. júl. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!