Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan derült ki a megcsalás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derült ki a megcsalás? Sok idő volt mire túltetted magad rajta? Szakítottatok? Mennyi ideig voltatok együtt?

Figyelt kérdés

Akit csalt már meg a párja leírnád hogy hogyan derült ki a megcsalás? És sok idő volt mire túltetted magad rajta? Szakítottatok?


Nagyon szépen köszönöm annak aki válaszol!!!


Én még nem vagyok benne biztos, azért kérdezem hátha másnál is olyan jelek voltak amik nálam :/



2018. aug. 6. 12:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%

5 éve voltunk együtt, és jött hozzájuk egy új kolléganő. Feltűnően sokat mesélt róla, minden képét like-olta, stb. Aztán elkezdett titkolózni, gyanúsan viselkedni. Pl fölállt a géptől, én meg odaültem, hogy megnézzek valamit. Hirtelen odafutott, hogy jaj gyorsan kinyomom a fb-ot, hogy ne lassítsa a gépet. Wtf.

Tudom, csúnya dolog, de egyszer belenéztem a leveleibe, mert éreztem, hogy volt vmi (hiába tagadta). Na, ott aztán egyértelműen kiderült minden. Jött az esküdözés, sajnálom, megbántam, stb... Még 2 évig voltunk együtt, de a bizalom nem állt vissza. Ott kellett volna hagynom akkor, nem 2 évvel később. A mostani barátnőjét meg velem akarná csalni, de mindig elküldöm a fenébe. Erről ennyit...

2018. aug. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokszor járt munka utan az anyját latogatni.Volt , hogy hétvégén az "anyjánál" aludt.Ekkor neztem meg a telóját.8,5 év után kidobtam.Elváltunk.

Soha többe nem biztam volna benne.

Nem megy a partalálás, nem tudok bízni.

2018. aug. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű, szokásos jelek voltak.

Nem csókolt meg, inkább homlok puszit adott.

Egyre kevesebbet akart találkozni. Mindig volt valami "dolga". Az egyik délután pedig amikor átmentem volt egy lila folt a nyakán... azt mondta csak megütötte. Tudtam hogy nem igaz és hogy más van a dologban. Rá egy hétre láttam egy lánnyal bemenni egy cukrászdába. Leültek és fogták egymás kezét. Odamentem és csak annyit mondtam hogy "Vége. Legyetek boldogok" Ugyanolyan nyugodt tekintettel kisétáltam. Elmentem hozzá és elvittem a cuccaim. Ennyi volt. Azóta szerencsére nem láttam, de jobb is, biztos hogy mostmár adnék neki 1-2 pofont.

2018. aug. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
7 ès fèl hónapig voltunk együtt.6 hónapig semmi baj nem volt.Sokat jártunk össze minden nap hívott,èrdeklődött rólam.Majd 6 hónap után ő kezdett el vádaskodni,hogy megcsalom.A találkozások ritkultak,a telefonálás is.Ilyen olyan mondvacsinált indokokkal ált elő mièrt nem èr rá velem foglalkozni.Ekkor már sejtettem,hogy ő csak meg engem.Rá is kèrdeztem,erre ő tagadott,jött a rizsa hogy csak engem szeret,még sose csalna meg.Egyszer megnèztem a telefonját,sorozatosan volt benne egy bizonyos telefonszám amiket ő hívott.Erre a válasz kölcsönadta a telefont nem ő volt.Egyre gyanúsabban viselkedett,próbaszúrás szerűen meglátogattam náluk.Rettentő zavarba jött,próbált lerázni,ami majdnem sikerült is csak a csaj elősètált egyszál tangában.Innentől dermedtem le teljesen mert nem más volt mint a saját unokatestvére.Ekkor már nem tagadta.Azonnal szakítottam vele.Persze szerinte az egèsz az èn hibám volt.
2018. aug. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!