Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lépjek túl a dolgon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek túl a dolgon, hogy facebookon kamu profillal irt masik csajnak?

Figyelt kérdés
nem 5 éve vagyunk együtt már előfordult ilyen amit megbeszéltunk es nem történt eddig ilyen. Tegnap egy barátom akivel joban.vagyok ram irt hogy kapott egy uzenetet "mi a véleményed xy (én) rol?" a sracra a párom féltékeny alaptalanul.. Majd rakerestem erre a profilra es egy csaj volt az ismerőse akit latasbol ismerek. Rairtam csessze meg h irt e ra ez a profil. Bemasolta a beszélgetést ilyet irt neki h iszonyatosan gyönyörű csaj vagy meg nem e zavarja ha idegen ír e ra... Totál ugyanaz az írás ahogyan ő szokott. Teljesen kifordultam magambol mert régebben erről a profillal szivatott engem. Most mi a sz*rnak veljem ezt? Féltékenyé akar tenni? Lépjek túl azon is h tagadja? Minden hülye titok egyszer kiderül ebből kifolyólag ő már többször mondta h saját magát nem kopne szembe azzal h megcsal engem mert en vagyok neki a minden... Ez a flort elmegy egy kapcsolatban?
2015. júl. 9. 08:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírásert meg a kiborulasert... :)
2015. júl. 9. 08:41
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ha nem 5 éve vagytok együtt, akkor mióta?

Amúgy elég zavarosan fogalmaztál... Mindenesetre nem tűnik egy egészséges, kiegyensúlyozott, boldog párkapcsolatnak. Vagy beszéljétek meg, vagy lépjetek túl egymáson.

2015. júl. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a nem véletlen került oda. Őszintén bizonytalan vagyok es idő kell nekem, mert ha nem is csalna meg soha akkor is rosszul esett úgy főleg hogy tagadta.
2015. júl. 9. 08:56
 4/4 omba ***** válasza:

Tényleg jó zavaros, amit írsz... a pasi meg hülye, hogy ugyanazzal a kamu profillal játszik, amit ismersz.

nem féltékennyé akar tenni, meg akarja dugni azt a lányt.

2015. júl. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!