Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan valljam be a feleségének?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dorottya062 kérdése:

Hogyan valljam be a feleségének?

Figyelt kérdés
Párommal 2,5 éve vagyunk együtt. Sok mindenen átmentünk az elmúlt időben, házat is vettünk. Az elmúlt 0,5 év elég nagy hullám völgy volt és sokszor éreztem, hogy távolodunk. Nem beszéltem meg vele mert mindenen összetudtunk veszni. 1 éve lesz, hogy ennél a cégnél dolgozom. Elég családias a légkör, nagyon jól kijövök a kolegáimmal, feletteseimmal. Viszont az egyik felettesemmel különösen jó barátok lettünk. Ő 10 éve van együtt a nejével de csak 1 éve házasok. Ők is hasonló hullám völgybe kerültek mint mi. Sokat beszélgettünk, együtt kávéztunk, tényleg jól kijöttünk. Észre vettem, hogy egy idő után másként nézett rám. Incselkedett velem. A témák kicsit személyesebbek lettek. Majd egyik beszélgetés alkalmával elmondta mit tenne velem. Elcsábultam. Megkívántam hol ott szeretem a párom ő pedig a nejét. Egyszer összebeszéltünk. Nem hittem el, hogy megteszem amíg meg nem történt. 2 hónappal később ismét. Cégen belül flörtöltünk. Liftben elbú Nem szeretem. Ez csak testiség volt. Véget akartam vetni de ért egy utolsót bele mentem. De nem történt meg. Lebuktam a párom megtudta. Nem hagyott el, megbocsát. De ma találkoznom kell a nejével és be kell vallanom neki. Mert ez volt a párom kérése. Megteszem értünk. De nem tudom hogy kezdjem egy utolsó senkiházi szajhának érzem magam aki tönkre tett egy házasságot és a saját kapcsolatát is.

2018. aug. 14. 11:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
És a párodnak mi a jó abban ha elmondod a nőnek ? Férjének kellene elmondania,nem neked.Én nem foglalkoznék a nővel,ott se volt kerek minden,oldják meg ők,nem az a lényeg hogy veled lépett félre,hanem maga a tény,hogy félrelépett.
2018. aug. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Hú, de szépen ki fognak rúgni
2018. aug. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%
Mar bocsi, nem egyedul tetted tonkre, hanem a fonokoddel kozosen. A felesegevel nem neked kell beszelni, semmi kozod hozza.
2018. aug. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Ez a párod bosszúja vagy büntetése? Miért kéne neked bármit is mondani a főnököd feleségének? Semmi közöd hozzá, majd a főnököd beszél vele, ha akar.
2018. aug. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Ès a párod honnan fogja megtudni hogy beszéltél e a növel? Ugyèrtem ha nem beszélnél vele megtudná a párod? Szerintem nem neked kellene elmondanod neki hogy férelépett veped a férje... A férjének kellene elmondani neki
2018. aug. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
Én értem a párod okait. Azért ez a "büntetés" mert azt akarja, hogy szembesülj a tetteid következményeivel. Illetve ezzel sokat tesz azért is, hogy ne legyen folytatása a kalandodnak. Teljesen normális, hogy rosszul érzed most magad. Ha meg akarod tenni ezt a párodnak, akkor egyszerűen, röviden mond el neki.
2018. aug. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
Nem volt mit tönkretenni, már rég tönkrement mindkét kapcsolat.
2018. aug. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
70%

A párod helyében vágtalak volna ki a francba.Méghogy megbocsátani....lóf...szt.

Az viszont tény, hogy a farkát a nadrágjában képtelen tartó faszinak kéne a feleségének bevallani az igazat, nem neked.

De ha már szajha vagy, akkor szajha módon közöld.A finomabb stílus álszent lenne tőled.

-Nézd Maris, dugtam a férjeddel párszor és nagyon élveztem.

Kegyetlen vallomás, de talán a feleségének így könnyebb lesz a hűtlen fa..szt kivágni a pi..csába.Remélem nem lesz olyan balfék, mint a te párod.

2018. aug. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%
Elmentel, bevasaroltal, hazavitted, megfozted, most pedig eddmeg.
2018. aug. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%
A kérdésed utolsó mondata jó lesz a beszélgetés kezdetének.
2018. aug. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!