Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről a csajról? 10-ből hanyas/volt-e már ilyen kaliberű barátnőtök? Ha igen, ti hogy néztek ki?

Figyelt kérdés

[link]

Csajok is válaszolhatnak, hogy mit gondolnak róla, de inkább pasik véleménye érdekel. Összességében mit gondoltok róla? Milyen kaliberű? Mennyire jön be nektek? Milyen pasit lehet egy ilyen csajhoz elképzelni? (külsőre)

Alacsony (170), de izmos pasiként van valami esély arra, hogy ilyen barátnőm legyen valaha? Azért kérdezem, mert akkor el kezdek kondizni, de tök feleslegesen nem fogom az időmet/energiámat pocsékolni, hogy utána meg ne legyen csajom. 24 vagyok és már szeretnék végre egyet én is magamnak, mert még sosem kezdeményeztem/ismerkedtem, de az utóbbi időben már kezd elegem lenni a szex hiányából. Légszíves prostival meg ne példálózzatok, mert egyrészt nevetséges rituálé 15k-t kiadni egy órára (ami havonta qrva nagy összeg összehasonlítva, hogy a barátnőmmel minden este dughatok), másrészt ilyen kínálat nem is nagyon van (ha igen akkor az méregdrága). Köszi a válaszokat.



2018. jan. 2. 21:04
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Szerintem szép, vonzó nő.
2018. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Női szemmel külsőre ez a csaj 10/10. Szép arc, vonzó, feszes, izmos test, arányos mellek.
2018. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
#2: Ráadásul eredeti cicik. Szerintem ő testesíti meg az egyetemes szexis vonzó nő fogalmát.
2018. jan. 2. 21:16
 4/44 anonim ***** válasza:
100%

Szép, ez nem vitás.

De nincs benne semmi különleges.

2018. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
34%
Sose jött be nekem ez a retek.
2018. jan. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem cicababa. De ha neked tetszik...


Lehet ilyen barátnőd, miért ne lehetne? Viszont a kondizás nem fölösleges akkor sem, ha nem, vagy nem emiatt lesz barátnőd, már csak az egészség és a jó közérzet miatt is megéri.

2018. jan. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Eredeti cicik? Messziről virít a szilikon. Egyébként csinos, jó alakja van, szép arca. Mondjuk egy ilyen nőnek azért vannak igényei.
2018. jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

Női szemmel cuki, szép.:) Élőben is.:) Csak versenyszezonban van kipattintva, amúgy simán csinos, nőies, tónusos teste van. És pár marhának egy plusz infó: 28 éves. :D Szóval lehet nyávogni, hogy ki a rossz nő 30 felé.


Amúgy ne haragudj, de ha magadért edzeni időpocsékolásnak gondolod, akkor csak sajnálni tudlak. Tipikusan olyan férfi leszel, aki a kapcsolat elején esetleg kipattintja magát, aztán mikor a lány megvan, szépen elfolyik. Csalódás egy ilyen emberrel kezdeni annak, akinek meg a sport ténylegesen is az élete része és magáért szereti csinálni.

2018. jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
A melle nem eredeti amúgy.:) Szilikon, ő maga mondta az egyik interjújában.:)
2018. jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
0%
Számomra undorítóak a kigyúrt nők. Az arca szép, csak nagyon túlzásba vitte a kondit.
2018. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!