Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Igaz az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a férfiak mindig azt hazudják a szeretőjüknek, hogy a feleségükkel már nincs szex?

Figyelt kérdés

2018. szept. 2. 15:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom, nem vagyok az összes házasságtörő férfi.
2018. szept. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%
Nem igaz.
2018. szept. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg igen, mert a legtöbb szerető, aki ide jön kérdezni, az ezt állítja. "Nincs már köztük semmi, akkor miért nem hagyja el".


Ha azt mondanák a szeretőnek, hogy azért melletted heti kétszer a feleségemmel is szexelek, csak kettőt dugni izgalmasabb, akkor a szerető nem érezné magát olyan különlegesnek.

2018. szept. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem fogja azt mondani, hogy rendszeresen van szex a feleségével csak kell egy kis változatosság. Úgy nehéz lenne szeretőt találni.
2018. szept. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
13%
Ez általában nem hazugság.
2018. szept. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Amire oda jut egy házasság, hogy mar nincs szex, addigra szar minden.

Szerintem minden megcsalásban legalábbis a legtöbben a komunikáció és a szeretet hiányahiánya a motiváció.

Én férfiként mindig szexelhettem volna a feleségemmel, amikor csak akartam, csak nem vágytam rá.Nekem a társ hiányzott és nem a szex.

Ha nő lennék és ezzel álna elém egy pasi, hogy a felesége nem akar vele szexelni, en azt venném le a dologból, hogy nyilvan azert mert nem er egy fürdést a tag.

2018. szept. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
A férfiak azt kamuzzák, amit a nők hallani akarnak.
2018. szept. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem mindenféle van. Konkrétan tudom, hogy ez nem igaz. Balegondolva értelmes embert mennyiben érdekel, hogy mi van a feleséggel? Ha van szex, akkor kevésbé értékes az ember?
2018. szept. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Van ott sex.. a szerető csak egy kis bor a házasságban.
2018. szept. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy szeretném megtudni, hogy a nő milyen jogon kérik számon a hazugságot, ha egyszer tudatosan egy házas férfi szeretőjének állnak.
2018. szept. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!