Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsal? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal? Ti hinnétek neki?

Figyelt kérdés

Hétvégén nyaralásból jöttünk haza, többen is ültünk a Kocsiba. Egy videót néztünk a párom telefonján, mikor ráírt egy lány. Ekkor kikapta a telefonját a kezemből, de akarva-akaratlanul láttam a lány nevét, meg, hogy mit írt neki ("ha személyesen találkozunk elmondom"). Mások előtt nem akartam kérdőre vonni, ha nem rántja ki a kezemből a telefont, át is siklottam volna az egész felett.

Mikor haza értünk és már csak ketten voltunk, rákérdeztem és egy teljesen más nevet mondott, mint amit én láttam. Hiába mondtam neki, hogy láttam, hogy nem ő volt, még bemagyarázta nekem, hogy biztos rosszul láttam és ne féltékenykedjek (1 év alatt az első eset, hogy féltékenykedtem). Kb 15 perc után bevallotta, hogy tényleg más írt neki, de csak munka ügybe, és azért nem mondta el, mert nem kell mindent tudnom.

Tudni kell rólam, hogy nagyon megértő vagyok, és ezt ő is tudja. De az egész helyzetet most nem tudom hova tenni. Akkor megbeszéltük ezt a dolgot. De engem azóta is bánt egy kicsit. Ti mit gondoltok? Csak túlreagálom?



2018. szept. 6. 02:04
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Megcsal. A viselkedese bizonyitja.

N/36

2018. szept. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts..
2018. szept. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 acelsziv ***** válasza:
100%

Akinek tiszta a lelkiismerete az nem kezd el hebegni habogni, nem beszél mellé és nem kapja ki a telefont a kezedből.

Itt baj van.

2018. szept. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
És ti mit tennétek, hogy biztosra menjetek?
2018. szept. 6. 10:19
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez elég lenne. Ez bizonyíték. Mondjuk én ezt is egy jelnek venném, hogy pont akkor ír a csaj, amikor a kezemben van a telefon. Az ilyen jeleket nem szabad ignorálni, nem véletlenül láttad meg.
2018. szept. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
94%

Ha kollega ir munkarol nem ertem mit kell ezen titkolni!!!Mivan ha meglatod?Vagy tán titkosügynökként dolgozik???!

Sztem flörtöl a csajjal aki lehet a kolleganöje

Tökmindegy nem egyenes veled,es ha már most mem sz kesöbb se varj többet töle

Ferjnek,gyereked apjanak ne akard

Bar megmondanam neki h mutassa meg azt az smst

ha nekem fontos h a parom bizzon bennem

es tudom h megmutatom megnyugszik

es nincs titkolni valom biztos megmutatnam h nincs miert aggodni

Ha nem mutatja meg az gyanus lesz,es ne dölj be neki ha ö megmagyarazza miert nem mutatja meg

ha tiszta a lelkiismerete nem lesz gond

ha azt hazudja h kitörölte,mutassa meg a telefonjaban h tenyleg igy van

vagy kutasd at a telefonjat...

nem szep dolog sokak szerint de a gyanu megvan

es ha a parod nem öszinte ez marad megoldaskepp

Tuti h titkol valamit es utana jarnek

sajnalom kerdezö de egy ilyen emberrel nem jarsz jol hosszutavon

2018. szept. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
97%

# 5-ös szépen összefoglalta.. Elég gyanús a viselkedése, és hazudott a nevéről és az üzenetről is.

Mondjuk hasonlót csinált régen az én párom, is, hogy letagadott egy ilyen üzenetváltás amiben lány is volt, és épp egy kocsmázást terveztek páran. Pont odamntem hozzá megölelni, és megláttam, kérdeztem, milyen programot szervez? (Nem vádaskodóan, hanem hogy tudjam van-e terve, mert akkor esetleg barátnőzök én is hétvégén). Letagadta az egészet, bennem pedig 2mp alatt az egekbe ment a pumpa, mikor hazudott erről, és kérdőre vontam, hogy miért kell erről hazudni? Régebben is volt ilyen már a,úgy. Nála állítólag a betegesen féltékeny exe miatt maradt meg, hogy nem mondhatott el semmit már szinte, de mi végül megbeszéltük és túl léptünk ezen, meg tudok bízni benne.



"És ti mit tennétek, hogy biztosra menjetek?"

Mondjuk kérd meg, hogy a fenti kamuzás után mutassa meg a beszélgetést AZZAl a lánnyal. Ha kitörölt üzenetek vannak tehát nem látod ott a dátumnál tőle a üzenetet, azt hiszem egyértelmű a dolog...


Elég gáz, hogy ilyet kell kérni a másiktól, nyilván nem szabad ebből rendzsert csinálni, de a fenti miatt most én ezt tenném, pláne úgy, hogy magyarázatot sem adott, miért kamuzott neked.

2018. szept. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg munka ügy lett volna, és semmi para, akkor miért kapta volna ki a kezedből a telefont? Miért kamuzott volna más nevet?

Több, mint gyanús.


Sajnos mostanra késő bizonyítékokon pörögni, ha volt is, mostanra tuti törölt mindent.


Mindegy, nekem ez a kamu elég lenne. Ha még nem is csalt meg, hazudozott nekem valami más csaj kedvéért. Ez nálam már túlmegy a "dolgok, amik beleférnek egy normális kapcsolatba" határán.

2018. szept. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
97%

"Sajnos mostanra késő bizonyítékokon pörögni, ha volt is, mostanra tuti törölt mindent."


Ezt írtam, ez is egy bizonyíték, ha kitörölte! ;)

2018. szept. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
91%
Az a helyzet hogy hazudott, ezt ugye később be is ismerte.. Tegyük fel a kérdést, miért hazudott ? Nyilvánvaló, hogy van valami vaj a füle mögött.
2018. szept. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!