Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Olvastam egy májusi bejegyzést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam egy májusi bejegyzést: "A volt szeretőm azzal hitegetett hogy mennyire rossz a kapcsolata a nejével. Erre, látom facebookon hogy a nő terhes, kb. nemsokára szül. Ti elmondanátok neki hogy a férje hogy átveri? "

Figyelt kérdés

Ez egy régebbi bejegyzés, azóta ki tudja mik a fejlemények. Sok szerető írt bejegyzést. Hát ennyi alja nő van a világon?


Én, a helyedben nem mondanám el, mégpedig azért, mert elindíthatsz egy koraszülést. Ha "ember"vagy akkor rá is gondolsz és nem csak magadat sajnáltatod.

Megcsalt feleség vagyok, és tudom milyen fájdalmas ilyen hírt kapni akármilyen formában (telefon, email vagy személyesen). A szerető nálunk is kitálalt, de nem jöttek be a számításai. És minden hazugság ellenére, tudta, hogy szeretö, ismert engem. Csak meg kellett volna kérdezzen. De könnyebb volt eljátszania a naivát.

Szerintem a legocsmányabb dolog, hogy a feleséget használod a bosszúd eszközévé. Ameddig a pasival kavartál addig nem sajnáltad a feleséget? Csak most amikor rájöttél, hogy téged is átb@.szott a féreg? Ameddig vele kavartál, addig ő volt a szerelmed és a feleség érzései nem érdekeltek? Csak most amikor rájöttél, hogy nem te vagy a befutó? Te tudod milyen érzés ilyen hírt kapni? Főleg terhesen? De te nem csak a féregre haragszol, hanem olyan féltékeny vagy a feleségre, hogy ő terhes, te meg lehet csak álmodoztál egy közös gyerekről.

Ha a szemét férjen akarsz bosszút álni akkor csak RAJTA állj bosszút. HAGYD a családját békén, hozzájuk semmi közöd. Te a pasival kavartál, vele van elszámolni valód, nem a feleségével.

Ezt véssétek a hülye fejetekbe amikor szeretőnek álltok, hogy a féreg családjához nincs közötök. De ti szeretők féltékenységből az áldozat bőrébe bújva álszent módon a feleséget akarjátok "megmenteni" attól a patkánytól aki nemrégiben még az állítólagos szerelmetek volt. Ennyit erről a "nagy szerelemről". A szeretet nem tűr bosszút.

És jöhet a sok hülye bejegyzés a szeretőktől, nem érdekel. Tisztességes és emberséges maradni, na az a kihívás!

Hogy minden szeretőt megnyugtassak, ezt nem lehet feldolgozni, pedig a férjem most mint egy kiskutya ácsingózik. De egy ilyen férj a szememben emberből egy féreggé lépett elő. A szerető is egy sunyi, álszent riherongy, aki eljátsza a kis naivát, de van ez a közmondás: "Minden disznó megleli a maga dörzsölőfáját".

Én azért nem veszem be ezt a naiva történetet, mert velem is ki akart kezdeni nős pasi, nem is egy. Ugyanezzel a történettel, válófél, megromlott házasság, külön alszik, nincs szex, de én elzavartam őket. Kūlönböző életkorban, különböző élethelyzetekben, de nem adtam magamat könnyen sohasem. Lezáratlan kapcsolatba nem mászok bele. Sohasem lettem szerető és nem lennék második soha az életben. Különben is nekem sohasem kellett idősebb pasi. Az én korosztályomban éreztem és érzem jól magam. Amikor egy szerető eljátsza a buta kis áldozatot és közben azon töri hónapok óta a fejét, hogy hogyan vehetné át a feleség helyét és a bosszútól vezérelve kitálal, az az én szememben egy aljadék. És nem azért mert szerető volt. Hanem azért, mert ha a féreg nem őt választotta, akkor mindenkit tönkre akar tenni maga körül és ezt úgy teszi, hogy "csak segíteni akar"!!!!!!!!!!!

Ez csak önigazolás, önámítás, hogy ő egy jó ember. Saját magának is hazudik, de nem tudja megemészteni hogy nem ő kapta ezt a szemetet. Inkább örülnie kellene, hogy megszabadult ettől a féregtől!

De ő még a bosszún töri a fejét amit ő maga hagyott átb@.szni!


2018. szept. 15. 12:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
35%

Utolso mocskos lotyo aki szeretonek all

Hogyan varnal szolidaritast tole ?

Buta mint a segg onbizalma nulla ezert all szeretonek

2018. szept. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
9%
Hát figyelj. Valami nem stummelt a kapcsolatodban, és nem vetted észre vagy nem akartad észrevenni. Vagy simán csak rosszul választottál. Bárkivel megesik. Lehetsz dühös, de hogy itt most a fél világot elhordd riherongynak, szerintem "kicsit" túlzás. Azért, mert te rosszul jártál, még nem bűnös kb. minden második nő. Remélem, legközelebb jobb döntést hozol. Sok sikert.
2018. szept. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem mindenki ilyen. Én sosem tálaltam volna ki senkinek inkább leharaptam volna a nyelvem. Nem akartam senki helyére sem kerülni. Csak akkor ott elgyengültem, de nem gondoltam túl a dolgokat. Kinek kéne olyan férfi aki hazudozik mindenkinek ?!
2018. szept. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!