Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők, ti el szoktátok mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti el szoktátok mondani a férjeteknek, ha valaki rátok nyomul?

Figyelt kérdés

Én úgy vagyok ezzel, hogy feleslegesen nem idegesítem a férjemet. Viszont az egyik közeli ismerőse is próbálkozott nálam, ráadásul undorító módon, mert pénzt is ajánlott. Természetesen elküldtem, de a férjemnek inkább nem mondtam. Azóta viszont feltűnt neki, hogy látványosan kerülöm ezt az embert, ami szerinte bunkóság. Beszéljek róla?

25N


2018. szept. 17. 17:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Nekem alap,hogy elmondom.
2018. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
16%
Nem. Semmi köze hozzá. Az én dolgom.Ahogy a lerendezése is.
2018. szept. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
31%

2+


*látványosan kerülöm ezt az embert, ami szerinte bunkóság. Beszéljek róla?


Ezt simán ki tudod kerülni azzal, hogy az illető nem szimpatikus neked és nem fogsz senkivel jópofizni azért mert a férjed ismeri. Ismerje, de nélküled. Te nem vagy hajlandó egy asztalhoz leülni vele.

2018. szept. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ismeretlen járókelő szintű bepróbálkozókat nem mondom el, minek, de ha valaki környezetünkben élő próbálkozik, ami több mint egyszeri beszólás, azt elmondom. Tehát ha valaki tartósabban nyomul, vagy ha ismerős, és nagyon nyílt a dolog, akkor mindig elmondom, akár magam is levédve ezzel.


Idegent soha nem mondok el.

2018. szept. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

3+ Ha pedig kötelező üzleti vacsora van, akkor is irányítsd úgy a dolgokat, hogy ne üljetek le ahhoz az asztalhoz..

Viszont az üzleti dolog meg arra kiválóan jó, hogy kihúzd magad, főleg ha tárgyalás is fog menni..mondván jobb ha egyedül megy, mert utána úgyis megy az ivászat és te nem szereted ....

2018. szept. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
8%

*akár magam is levédve ezzel.


Na ez a stikli, és azok teszik ezt akiknek vaj van a fülük mögött-mindig.


Különben ha alaptalan lenne az amit susognak nem akarnád magad levédeni. Ez a bukta.


Azért jó látni az emberi cselekedeteket szemben azzal amiről beszélnek, mert mindig elárulja a tulajdonosát:DD

2018. szept. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

48-as nincs semmi, de semmi stikli.

Csak faluban lakom, és itt még a falnak is füle van. Jobb, ha én mondom el a páromnak, mintha a Maris nénitől hallja meg, aki épp látta az egész jelenetet.

2018. szept. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
3%

7 Dehogy nincs:D Ha nálad az igazság, nincs szükséged levédeni magad, mert tudod, hogy idő kérdése és kiderül az igazad.


Az próbálja levédeni magát, aki masszívan sáros, akár vidéken, akár Pesten:D Az bujik, ha ég a talaj a lába alatt, és fél a lebukásától, mert közel van. Ez akarja bebiztosítani magát. De az sosem, akinél az igazság van. Mert nála van az igazság.:)

2018. szept. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

Hát ha én lennék a férjed, nekem egyértelmű lenne, miért kerülöd az ismerősömet. Két oka lehet, és nem atomfizika a nő viselkedéséből leszűrni, hogy melyik:


- Az illető egy bunkó állat

- Az illető kedvesen / ordenáré módon rányomult a nőmre, aki ezt nem értékelte (hála Istennek).


Ennek ellenére nekem jól esne, ha elmondaná a feleségem, ha valami bántja. Mert ez egy olyan dolog, ami téged bánt, ez egyértelmű.

Az érzelmi zárkózottság nem egészséges a házasságnak. Nem jó, ha nem mered elmondani, mert félsz a reakciójától.

Az se jó, ha nem akarod elmondani, mert nem tudsz megnyílni előtte.


Szerintem. Mindenesetre gratula, hogy elküldted a f4szba, az ilyen karakán feleség ritkaság.

2018. szept. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám, mondjuk én eleve egy olyan ember vagyok, aki folyton beszél és minden apróságról beszámolok.
2018. szept. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!