Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők, ti el szoktátok mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti el szoktátok mondani a férjeteknek, ha valaki rátok nyomul?

Figyelt kérdés

Én úgy vagyok ezzel, hogy feleslegesen nem idegesítem a férjemet. Viszont az egyik közeli ismerőse is próbálkozott nálam, ráadásul undorító módon, mert pénzt is ajánlott. Természetesen elküldtem, de a férjemnek inkább nem mondtam. Azóta viszont feltűnt neki, hogy látványosan kerülöm ezt az embert, ami szerinte bunkóság. Beszéljek róla?

25N


2018. szept. 17. 17:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha közeli ismerős nyomulna rám, azt biztosan elmondanám. Ha látszólag ok nélkül kerülni kezdesz valakit, azzal szerintem sokkal jobban idegesíted. Ha jó a kapcsolatotok, szerinted nem érzi meg, hogy valamit titkolsz? Ugyan már.

Ráadásul kinek mondanám el az ilyen eseteket, ha nem az elvileg hozzám legközelebb álló személynek??

2018. szept. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
15%

Ezt elmondanàm azért

De nem szamolunk be egymasnak ilyenekrol

Le kell koppintani aztan kesz ezen nincs mit megbeszelni

2018. szept. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Idegeneknél, stb, akikkel nem is találkozok soha többé és/vagy le is szereltem egyből, nem mondom el. Minek? Feleslegesen nem idegestíem, amúgy is féltékeny típus, azt is észreveszi, ha megnéznek mellette az utcán. :D


A fenti esetet viszont elmondanám neki, hiszen úgy látom özös ismerős. Arról nem is bezsélve, hogy konkrétan qrvának nézett, hiszen azt írod, pénzt is ajánlott..

Na ez esetben elmondanám neki, hiszen közös ismerős, ráadásul tiszteletlen is volt veled.

2018. szept. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért is elmondanám, mert cselekedete alapján kiderült, az az alak hülyének nézi a férjedet.

És ha itt igen, akkor lehet, hogy másban, pl közös üzletben is.

A tisztánlátása kedvéért jobb, ha a férj tudja róla, hogy egy gci.

2018. szept. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én elszoktam és ezt főleg elmondanám! Hisz észrevette az okozatot s láthatóan félreérti az okot! Mielőtt rólam hinné azt,hogy bunkó vagyok az illető kerülése miatt, tisztáznám,hogy miért is van így. Szerintem joga van tudni, hogy mi van veled, főleg, hogy az ismerős is jelen van az életetekben. Had tudja meg hogy valójában milyen szemét alak.
2018. szept. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
84%

Férfi oldalról nézve, én szeretném tudni,hogy akit esetleg én barátnak vagy üzleti partnernek gondolok,az folyamatosan nyomul a feleségemre.

Én az embereket a tetteik,cselekedeteik alapján ítélem meg,ritkán mutat valós képet,amit a szemembe mondanak.

Hasonló szitu volt már sok nálunk is,barátnak hitt régi ismerősök nekem folyamatosan jópofiztak,előadták a legkorrektebb üzleti partnert,közben pedig a feleségemnek tettek különböző ajánlatokat.

Mivel ezeket a feleségem elmondja,az üzeneteiket megmutatja,így tudom,hogy kit hova soroljak.

Nagyon féreg férfi magatartás,és sokan úgy gonolják,hogy ez teljesen normális.Elköszönök valakitől és ő már 10másodperc elteltével küldi az üzenetet a feleségemnek,hogy milyen rossz,hogy nem vele intézte azt üzletet.Szerette volna látni.

Úgy gondolom,hogy az ilyen férgekről minden férj szeretné,ha beszámolna a felesége.

2018. szept. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek több válaszolóval, ha közös ismerős, akkor célszerű mindenképpen elmondani, hogy ne legyen belőle később félreértés. Azt írtad, hogy már a férjednek is feltűnt, hogy látványosan kerülöd. Innen már csak egy lépés, hogy arra gondoljon, hogy volt/van köztetek valami. És ha már ő gyanúsít meg, akkor lehet hogy késő lesz elmondani az igazat, mert vagy elhiszi vagy nem.


Nagyon fontos dolog a bizalom. Én is elvárnám a feleségemtől, hogy elmondja az ilyen eseteket. Nálam ez csak erősítené a bizalmat iránta, és látnám, hogy vannak próbálkozók, de neki mégis én kellek. Továbbá ha közös ismerős, munkatárs, üzlettárs, akkor meg azért is fontos, hogy tudja a férjed, hogy milyen ez az ember, és ennek megfelelően tudja kezelni a vele kapcsolatos ügyeit.

2018. szept. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Persze, mondjuk mi amúgy is el szoktuk mondani egymásnak, hogy kivel mi történt aznap... Azon meg miért idegeskedne, hogy én bejövök másnak? Ráér akkor idegeskedni, ha nekem jön be valaki más, egész addig nem értem, miért kellene idegeskedni.
2018. szept. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!