Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy buktassam le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy buktassam le?

Figyelt kérdés
Van egy olyan erzesem hogy a párom valamiben sunyiskodik. valamiert kimegy a hazbol az ejszaka kozepen is orankent szinte . telefonjan chatelget szerintem ,Hogy buktassam le ? elobb meg szeretnek bizonyosodni rola mielott meg neki allnek. A telefonjaba nincs semmi es mindig le van nemitva . Ne hurrogjatok le legyszi nem vagyok bolond, de honapok ota ez megy es eleg feltuno már . :/

#telefon #chatelget
2018. szept. 26. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig bocs, bolond vagy. Hónapok óta te tűröd az egyértelműt...
2018. szept. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
És mikor nyíltan rákérdezel, hogy minek megy ki éjszaka (ráadásul a házból), mit mond?
2018. szept. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindig valamit kitalál , most ez kell most az. Kint maradt a kocsiba valami. Nincs meg a szemuveg . Eltévedt a pizzafutar. Es persze 5-10 percek ...
2018. szept. 26. 12:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
És mi lenne ha utánamennél?
2018. szept. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nyilván azt is probáltam , es akkor semmi. Gondoltam veszek egy kis kamerat es berakom a kazánházba oda is sokat jarkal mostmar... vagy kémprogram gepre vagy passz...
2018. szept. 26. 13:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Na ez mar halal beteges. Te is tudod mit talalnal...nem konnyebb pattanni ?

Miert jo idot es energiat elbaxni az eletedbol ?

2018. szept. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Pedig van az a kommunikáció, amivel ki lehet ugrasztani a nyuszit a bokorból, hidd el...
2018. szept. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%
Állj elé és kérdezd meg tőle. Kérjed meg, hogy amikor kimegy (a szemüvegéért, stb.), a telefonját hagyja a szobában. Esetleg menjetek együtt a "szemüvegért". Ha durcáskodik, másnap hagyd őt magár, hiszen megcsal! Nem is kell lebuktatnod őt...
2018. szept. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!