Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti elhiszitek, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhiszitek, hogy egy férfi kibír 2 évet szex nélkül, miután szakítottak a barátnőjével?

Figyelt kérdés
2018. okt. 4. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
El.
2018. okt. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Én 5 éve nem dugtam. F
2018. okt. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Elképzelhető.
2018. okt. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Függ attól is, hogy mennyire ismerem az illetőt, és mennyire vagyok képes úgy alapból hinni neki.
2018. okt. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De hogy bírja ki? Nem is kíván nőt?
2018. okt. 4. 22:53
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
de,de van maszturbálás is.
2018. okt. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
De, nagyon erős a nemi vágy bennem, de ha átlagosnak nézel ki férfiként, te sem dughatnál évekig. Belső értékek, megnyerő stílus ide-oda. Érted? Nőként ti akkor b.asztok, amikor akartok. Férfiaknál ez másképp van. Kimagasló küllem kell hozzá és az intro fertály személyiség sem előny. Túl sok a konkurrencia.
2018. okt. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem nagy szám kibírni szex nélkül 2 dolog kell hozzá:első hogy vesse meg a prostizást, második hogy vagy őmaga ne legyen annyira jó pasi hogy maguk a nők nyomuljanak rá(ez mondjuk igaz a férfiak 90%ára) vagy,és ez a nehezebb eset hogy legyen olyan ízlése hogy egy szint alá nem megy le nők terén
2018. okt. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Mi olyan hihetetlen ezen? Én is férfi vagyok, és ki lehet bírni éveket is szex nélkül, amikor éppen nincs barátnőm/feleségem. De az, hogy nem szexelek, nem azt jelenti, hogy nem kívánok egy nőt se. De csak azért nem fogok senkivel sem összejönni, szexkapcsolatba kezdeni vagy egyéjszakás kalandokat keresni, hogy szexeljek valakivel. Én csak szerelemből szexelek, akivel hosszú távra tervezek, akit el tudok képzelni gyermekeim anyjaként.
2018. okt. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Persze, hogy kibír. Ahogy egy nô is.
2018. okt. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!