Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ha egy szeretőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy szeretőt orbitálisan szájbav. Er a másik párja (nő vagy férfi), akkor lila foltokkal a fejükön is örülnének, hogy szeretők lettek?

Figyelt kérdés
Avagy instant karma.
2018. okt. 5. 14:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
49%

Utanna az o szaja is lila lenne.

Megcsaltak h ennyire duhos vagy?

2018. okt. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
70%
Valószínűleg igen. Szerinted aki belemegy szeretői viszonyba, annak van lelkiismerete? Hagyjuk már, önző, szánalmas dög mind. Mondjuk az elég szánalmas, ha a szeretőt vered szájba ahelyett, hogy simán otthagynád azt az alja férget, aki megcsalt, végső soron ez sokkal inkább az ő hibája, mint a szeretőé.
2018. okt. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
62%

Bár sosem voltam szerető, de nem azért járok mmazni, hogy vmi féltékeny nyomorék szájba verjen. Persze próbálkozni lehet.


Meg ebben mi a karma, ha ennyire primitív vagy, hogy nem vagy képes jobban kifejezni magad, mint az erőszakkal, akkor nem csodálkozom, ha elhagynak.

2018. okt. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 A kérdező kommentje:

Szerintetek ki az okosabb?

Aki egyből feltételezi,hogy velem megtörtént ez és ezért vagyok frusztrált?


Még nem volt kapcsolatom.

Nő vagyok.

Nem utálom az embertársaim.

Nem vagyok agresszív.


Viszont magamba jót röhögnék,ha látnék egy ilyen esetet.


Ha nem fizikai akkor más ütés,nem?Az végülis ütősebb.


De miért nem állnátok a verést?

Hiszen ti együtt voltatok egy olyannal,akinek volt valakije,ezért megkaptátok a jogos jussotokat.


Ez így igazságos,nem?

Jesszus,vagy ti tényleg azt hiszitek,hogy ti mindent megkaphattok.


A kérdést azért tettem fel,mert nem szeretem a gyenge embereket.

Jellem gyenge.:D

Ha ti itt megcsalhatjátok a párotokat,akkor én röhöghetek azon,ha visszakapjátok.


Ez korrekt.

2018. okt. 5. 15:13
 5/74 anonim ***** válasza:
63%

És mi van azzal aki nem tudja mi a hézag? Nem mind szeretőként startol.


Olyan tekintetben meg nem tartom jogosnak, hogy a szerető vigye el a balhét mindhármójuk bűnéért, mert ebben a dologban 3-an vannak benn mindig. Ha a kapcsolat tökéletes lenne nem kéne 3. Ha a megcsaló fél belátná hogy gáz van és megpróbálná megoldani, nem lenne szükség a 3-ra.


Nő vagyok.

Volt eddig 4 párom. Egy se csalt meg.

Én sem csaltam őket meg.

Nem voltam szerető soha, de egyéjszakásom és szexkapcsolatom sem.

Utálom ember társaim.

2018. okt. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
70%

Érdekes, de nekem ez totál érthetetlen kérdés, pedig nem vagyok egy hülyegyerek.

A Kérdező magyarázkodása után meg még értelmetlenebb.

Ki veri szájba a szeretőt?

A megcsalt férj/feleség vagy a szerető partnere?

És miért?

Az ilyen "szájbaverősdi" csak a primitív emberek eszköze. Csaltak már meg, de eszembe nem jutott.

Egyébként is a társammal van megtárgyalni valóm, nem egy idegennel.

2018. okt. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
15%

De mit erdekel mas dolga.?

Aki csal az erdemli meg esetleg...en mind szereto miert legyen lelkiismeretfurdalasom. Nekem senkim az asszonya!

2018. okt. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
39%
Nem igazán értem mire fel ez a megkülönböztetés és miért gondolja azt mindenki, hogy a megcsalás csak is a szerető hibája. Ha a párom megcsalna valakivel az biztos, hogy leginkább rá lennék mérges, bár igazából mérges nem is lennék csak mérhetetlenül csalódott,de nem hibáztatnám azt akivel megcsalt. Márpedig abból az okból kifolyólag nem, hogy csak azt viszik akit lehet. Nyilván az másik kérdés, hogy mennyire tisztességes dolog rámozdulni valakire akinek párja van, de akkor is az illetőnek a döntése az, hogy ebbe belemegy-e vagy sem.
2018. okt. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
83%

"Hiszen ti együtt voltatok egy olyannal,akinek volt valakije,ezért megkaptátok a jogos jussotokat."


A jogos juss a kapcsolatban levo felet illeti.

2018. okt. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
67%

Elítélem a verekedést. Foglaljak helyet bármelyik oldalon, ez akkor sem megoldás és nem is különösebben normális. Nyilván nem fogok felelősségteljesen magamba révedni és azon tűnődő, hol ronthattuk el és társai. Lehet ordítanék, csinálnék hülyeségeket, talán bosszút is próbálnék állni. De fizikai erőszakhoz nem folyamodnék.

Ami viszont biztos, hogy velem csak akkor történhetne ilyesmi, ha nem tudnék a szerető státuszról. Továbbmenve pedig, ha egy ilyen szituációból kerekedne ki egy bekapott pofon, akkor valószínű ellökném. Majd feljelenteném önbíráskodásért.

185 cm, 91 kg, 7 év taekwondo

2018. okt. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!