Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ha egy szeretőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy szeretőt orbitálisan szájbav. Er a másik párja (nő vagy férfi), akkor lila foltokkal a fejükön is örülnének, hogy szeretők lettek?

Figyelt kérdés
Avagy instant karma.
2018. okt. 5. 14:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 A kérdező kommentje:

Utolsó....nem nincs igazad.


Aki tudvalevőleg megy bele egy ilyen kapcsolatba az ugyanúgy meg fogja kapni.


Miért?


Én anyukámra csúnyát mondtam és a következő pillanatban beleütöttem a lábam a szekrény sarkába véletlenül.


Akkor az,aki lefekszik egy olyan emberrel,qakinek van valakije,az bűntelen?

Mindent visszakapsz.


Az életet nem érdekli,hogy miért lettél szerető.

De te evvel megbántottál egy nőt/férfit.



A szerető legalább olyan hibás mint a férfi.

Ők a két főkolompos.

Ha én nem akarok valakivel lefeküdni,nem fogok.

Túl erős a lelkiismeretem.


Annak aki azt mondta,csak primitív emberek verekednek.

Nem.Ez sem feltétlenül igaz.

Én ellene vagyok az erőszaknak,azonban ebben a szituációban az emberek mindig egy tényezőt felejtenek el,az embert magát.


A világ legnyugodtabb embere is lehet egy vadállat ha meglengetik előtte a vörös posztót.


Szóval inkább fogalmazzunk úgy,hogy amikor az ember nem lát a dühétől,akkor olyan dolgot is megtesz,amit normál esetben nem tenne.


Az agresszió a szerető felé az nem egy állandó jellemvonás,hanem egy érzelmekkel teli nagyon erős negatív reakció az adott szituációban.


Na,akkor erre a kérdésre válaszoljon valaki?


Ha rengeteg ember úgy van vele,hogy a szeretői státusz,vagy egyáltalán valakit megcsalni egy olyan dolog,amiért senkinek nincs joga elítélni a másikat,akkor mégis a szeretőt tartók és a szeretők,miért ítélik el azt,aki elítéli a megcsalást?


Számomra hihetetlen,hogy szinte egyesek piedesztálra emelik magukat,mert ők szeretők vagy tartanak szeretőt.

Őket mindenki értse meg.


Ezzel szemben,ők képtelenek elfogadni azt,hogy másoik elítélik ezt az életmódot.



A másik,amire ha valaki válaszol azt nagyon megköszönném.


Miért nem képesek elfogfadni a megcsalók vagy szeretők,hogy vannak emberek(nagyon sokan),akik egyszerűen képtelenek félrelépni.Megcsalni.Mindig jönnek avval,hogy majd 10 vagy 20 év házasság vagy együttélés után mondd ezt.

Nem képesek elfogadni,hogy vannak tőlük teljesen eltérő gondolkodásmóddal,értékítélettel rendelkező emberek.


Én,a magam részéről azért merem kijelenteni,hogy soha az életben nem lennék képes megtenni ezt mással,mert mint már említettem,rettentően erősen működik a lelkiismeretem.

Nem vagyok én se álszent,se erkölcscsősz.Csak egy ember vagyok.


Úgy képzelem el,hogy a megcsalás,főleg akinek nagy a szíve,annak iszonyatos lelkiismeretfurdalást okoz és stresszt.

Én egész életemben menekültem a rossz érzések elől,nem akartam leterhelni a lelkemet plusz csomagokkal.

És ha megcsalnék valakit,akkor nekem az rettenet kín lenne.

Ezért nem teszem meg.


A szex nekem is nagyon fontos,de sosem lehet annyira fontos,hogy én 10-20 percért odadobjak 10-20 évet.


Pedig én aztán a bevállalós kategóriába tartozom.


Én csak azt mondom én miért nem leszek soha megcsaló.

Ezt ki merem jelenteni.


Aztán lehet hogy férjnél leszek majd és megtetszik egy férfi,de már nem az őskorban élünk.És az állatias ösztönök már nem elsődlegesek.


Mi már továbbléptünk,a gondolkodó ember korába.

Tisztelet a kivételnek.


Amikor sokan ezt a kifogást hozzák fel,avval én nem igazán tudok mit kezdeni,mert ha az állatias ösztöneinket követnénk,akkor szemet szemért világban élnénk.

Nem lenne szükség rendfenntartó erőkre.


Mindegy is,ez csak én vagyok.

Igazából akkor vagyok gúnyos a szeretőkkel szemben,amikor mondjuk olvasok egy történetet,ahol túlságosan elbízza magát a szerető és nagyot koppan.És azt jó olvasni.

2018. okt. 5. 16:09
 12/74 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, te beteg vagy. És primitív. Ja, sosem csaltam meg senkit. De veled akkor is nagy baj van.
2018. okt. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
67%

Mondjuk azt, hogy a szerető egy pofonnal igen olcsón megúszná. Elég jó karma lenne, ha ennyivel elintéződne a dolog.


Nem a karma az, hogy évekig csak 2. vagy. Vársz a büdős semmire, más levetett zoknijára és tudod, hogy csak 1x 2x próbálhatod fel aztán mindig visszakerül a tulajdonosára. Szeretőnek lenni lélekromboló, (kivéve 1 éjszakásnál).

És amikor meg is kapta "élete szerelmét" akkor döbben rá, hogy szeretőként ő nem egy teljes embert ismert meg. Most pedig itt a teljes ember minden gyarlósáhával és szenvedhet ő vele tovább.

Ez a karma.

2018. okt. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 A kérdező kommentje:
Miért is vagyok beteg?
2018. okt. 5. 16:19
 15/74 anonim ***** válasza:
Ez is a te kérdésed? Stílus alapján gyanús, hogy igen. https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__valas..
2018. okt. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
87%

>szájbav. Er


Szerinted a "szájbaver" annyira csúnya szó, hogy nem lehet leírni, mert kiszűri az oldal? Komolyan?


Amúgy pedig ez egy tökéletesen értelmetlen kérdés. Semmi, de semmi nem következik bellőle, bármit válaszolunk.

2018. okt. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:

De en pl nem itellek el a gondolkodasod miatt...csak pont leszrom.

En jol erzem magam es nem hiszek a karmaban meg az orok husegben se.

Az h beleruktal a szekrenybe 😅😅 hat... Legyel ovatossabb

2018. okt. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
83%

Miért vagy beteg? Mert állításod szerint nem vagy megcsalt feleség, de ennek ellenére úgy gyűlölködsz, köpködsz én önbíráskodsz itt, hogy az valami elképesztő, ráadásul értelmetlenül fogalmazol és teleírsz majd egy oldalt az összefüggéstelen hülyeségeiddel. Én sem díjazom a megcsalást, de nem tudnám örömmel figyelni senki fájdalmát, se egy megcsalt nőét, se egy szeretőét. A kérdésed is beteg. A karma nem ez. Ja, ez pedig e kedvenc gyöngyszemem tőled:

"Én anyukámra csúnyát mondtam és a következő pillanatban beleütöttem a lábam a szekrény sarkába véletlenül."

És ez neked egy érv.

2018. okt. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
55%

Kár hogy nem megy már a CBS-en a Hűtlen házastársak című műsor. Neked való lenne. :D

Offoltam, pontozzatok szét. :D

2018. okt. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
49%

Hát drága kérdező...ahhoz képest, hogy nem vagy megcsalt feleség, elég agresszív vagy. Meg beteg, de nagyon. Konkrétan nem vagy 100-as.

De hogy válaszoljak. Öt éve vagyok együtt egy pasival, akinek felesége van. Kialakult a mi kis életünk, sokat vagyunk együtt, bármiben számíthatok rá, segít. Akár bevásárlás, akár itthon tenni valamit. Ha a feleség rájönne, és jönne balhézni, max kiröhögném. De nem süllyednék le a szintjére, hogy én is verekedjek. Azt azért megkérdeném, ennyi ideig hogy nem vette észre, ennyire balfék? Amúgy sem ellenfél, én sportolok, ő egy tunya nő.

2018. okt. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!