Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az hogy egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyesek elhagyják nejüket egy másik nőért mások maradnak szerető (k) mellett is?

Figyelt kérdés

Pont egyik nap csakúgy eszembe jutott, és gondolkodtam rajta.


Van olyan, hogy a nő és a férfi házasok, a nő nem vesz észre hosszú ideig semmit, a férj csalja. Aztán egy nap hidegzuhanyként éri a feleséget, hogy a férj belejenti, elválik és együtt van egy másik nővel. (Ez csak egy példa, akár úgy is történhet a nej tud róla).


De olyan is van, hogy a férj szintén csalja a feleségét mindenféle nővel, akár úgy is a feleség tud róla csak elnézi, nem vesz tudomást, úgy is akár hogy a nő nem tud róla, mégis a férj megmarad a feleség mellett.

Mindenféle nők jönnek-mennek, hosszabb-rövidebb ideig, mindenféle (akár fiatalabb, vagy csinosabb, vagy ugyanolyan korú és/vagy kinézetű mint a nej), de a férj a feleséghez ragaszkodik, és akármilyen nő jön egyikért se akar válni.


Talán ti is hallottatok ilyen esetekről, akár hallomásból vagy a környezetetekben történt meg.



Szóval mi erre a magyarázat? Egyes férjek ott hagyják a feleségüket egy másik nőért, más férjek viszont nem, annak ellenére hogy rendszeresen félrejárnak?



2018. okt. 13. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Kezdjük azzal hogy a férfiak nem tudnak öszinték lenni,ezért vagy szeretőt tartanak,vagy lelépnek minden ok nélkül
2018. okt. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Mi 20 éve együtt vagyunk,igaz neki vannak barátnői,nekem is akad alkalmi partner, vagy hosszútávú. Sokkal jobb igy mint bruhuhu megcsaltál el is válok,a monogámia egy erőltetett kényszer..
2018. okt. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha megnézed sok esetben a férj aki elhagyja a feleségét egy idő után próbál visszatérni a feleséghez (már ha a feleség is benne van). Mert rájönnek, hogy a szeretővel is előjönnek a problémák a hétköznapokban, amikor nem csak 1-2 lopott órára találkoznak. Szeretőként könnyű a legjobb arcukat mutatni, viszont felvállalt kapcsolatban már nem, és amikor rájönnek, hogy a szeretővel sem olyan az élet, mint elképzelték próbálnak visszamenni a jól megszokott (ex)feleséghez, még ha nem is voltak boldogok. Néhány férfi meg kapásból inkább marad egy jól megszokott helyzetben, minthogy a feljebb levázolt kört végigfussa.
2018. okt. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk az exem azért vallott szint, mert a szeretője beígérte, hogy mindent kitálal nekem. Így inkább bevallotta ő, hátha értékelem az őszinteségét. Nem jött be. Megmondtam, hogy csomagolhat.

Este meg beállított a nőhöz, hogy őt választotta, elhagyta érte a családot.

De azóta is hol azt mondja az ismerősöknek, hogy kidobtam az utcára, vagy azt, hogy ő hagyott el egy jobbért. Ami vicces annak ismeretében, hogy mi 14 évig voltunk együtt, ők meg talán 14 hónapig.

2018. okt. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Csurmi ***** válasza:
19%
Ez a nőtől függ.
2018. okt. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
A férfiak ilyen "különlegesek" sokféle, (sokszinű) van belőlük! És egy férfinek a szexben egy nő nem elegendő! Mi naponta akarunk 3 szor, ők jó ha egy héten!
2018. okt. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

A párok 90%-a nem a megfelelő partnerrel kötötte össze az életét, kérdező. Hosszú lenne itt boncolgatni ennek az okát, maradjunk annyiban, hogy a kényelem és a "jobbat úgysem kapok" beletörődés miatt van így.

40 fölött szokott borulni a bili Ezt sokan "kapuzárási pániknak aposztrofálják, pedig a férfiak esetélben merőben más (bár ugyancsak) lelki okok vezetnek ide.

Hogy hogyan végződik egy kaland, az a fellángoló szerelem mélységétől, illetve a házasságban kialakult űr nagyságától függ.

2018. okt. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
4-es mennyire ismerős ez. Összevissza hazudik az én volt férjem is, ő költözött el, nem én dobtam ki. Meg amiket kitalált rólam.Eleinte dühített, de ez az ő szegénységi bizonyítványa.A gyerekkel meg üzenget, hogy visszajönne.
2018. okt. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

Én egy konkrét esetet tudok, ahol a férfi annak ellenére, hogy szerelmes lett, a feleségét választotta. Nagyon sokat gondolkoztam ezen, mert én voltam az, akit nem választott. Azt gondolom, hogy mivel őt gyerekkorában elhagyta az apja és az anyja egyedül nevelte fel, neki ez akkora trauma volt, hogy megfogadta, hogy ő ezt soha nem teszi meg a gyerekeivel. Másrészt hálás nagyon a feleségének, mert az élete egy nehéz időszakában végig mellette állt.

Nyilván vannak olyan házasságok, amik sokkal üresebbek, ott a férfi a szerelmet fogja választani. De még ez se 100%, mert a gyerek sokkal döntőbb tényező ebben, mint ahogy azt a gyerektelenek meg tudják ítélni. Egy válásban a férfi csak vesztes lehet a gyerekeit illetően. Azzal konkrétan örökre elveszíti őket, mert ritka az a nő, aki belemegy a közös gyerekfelügyeletbe. Lehet, hogy neki is az lenne jobb, mert jutna idő magára és hogy pasizzon, de nem, ott vág végig a férfin bosszúból, ahol a legnagyobbat ütheti. Onnan kezdve, hogy apuka csak hétvégén láthatja pár órára a gyerekeket, akik amúgy is csak azt hallgatják, hogy apátok elhagyott titeket egy kur...váért, onnan kezdve vége az apaságnak, tehet ő bármit, szeretheti ő bármennyire az életénél is jobban őket, nem fog tudni mit kezdeni ezzel heti 5 órában. Ha ezt egy férfi végiggondolja, nem teszi kockára az imádott gyerekeit. Beáldozza inkább a gerincét vagy elmenekül a szerelemtől olyan messzire, amilyen messzire csak teheti.

2020. szept. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Carragher_x ***** válasza:
33%

"A párok 90%-a nem a megfelelő partnerrel kötötte össze az életét"

Téves. Ehelyett az van, hogy az emberek jelentős része azt képzeli, abban az álomvilágban él, hogy van "az igazi", meg a "megfelelő" és ha nem jó a kapcsolat, akkor az annyit jelent, hogy rosszul választott, de majd ha választ egy "jobbat", akkor minden fasza lesz.

A valóság ezzel szemben az, hogy nincs sem igazi, sem megfelelő, sem jobb, vannak ellenben döntések, felelősségvállalás, elhatározás és tenni akarás. Vagy persze ezek hiánya. Egy kapcsolat nem működik magától, akkor sem, ha az egyébként nem létező "igazi"-val vagy benne, sőt még csak nem is lesz könnyű. Egy kapcsolatért, annak ápolásáért, a felmerülő problémák megoldásáért, kialakuló ellentétek elsimításáért folyamatosan meg kell dolgozni.

2020. szept. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!