Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az hogy egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyesek elhagyják nejüket egy másik nőért mások maradnak szerető (k) mellett is?

Figyelt kérdés

Pont egyik nap csakúgy eszembe jutott, és gondolkodtam rajta.


Van olyan, hogy a nő és a férfi házasok, a nő nem vesz észre hosszú ideig semmit, a férj csalja. Aztán egy nap hidegzuhanyként éri a feleséget, hogy a férj belejenti, elválik és együtt van egy másik nővel. (Ez csak egy példa, akár úgy is történhet a nej tud róla).


De olyan is van, hogy a férj szintén csalja a feleségét mindenféle nővel, akár úgy is a feleség tud róla csak elnézi, nem vesz tudomást, úgy is akár hogy a nő nem tud róla, mégis a férj megmarad a feleség mellett.

Mindenféle nők jönnek-mennek, hosszabb-rövidebb ideig, mindenféle (akár fiatalabb, vagy csinosabb, vagy ugyanolyan korú és/vagy kinézetű mint a nej), de a férj a feleséghez ragaszkodik, és akármilyen nő jön egyikért se akar válni.


Talán ti is hallottatok ilyen esetekről, akár hallomásból vagy a környezetetekben történt meg.



Szóval mi erre a magyarázat? Egyes férjek ott hagyják a feleségüket egy másik nőért, más férjek viszont nem, annak ellenére hogy rendszeresen félrejárnak?



2018. okt. 13. 15:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
68%

10-es, ez akkor lenne igaz, ha minden emberrel egyforma lenne a kapcsolatunk. De ez még munkatársi kapcsolatban sem igaz. Van, akivel remekül ki lehet jönni a munkában és van, akivel kész rémálom. És az is van, hogy akivel én nem jövök ki, az valaki mással viszont remek csapatot alkot.

Ugyanez miért ne lehetne párkapcsolatban? Már csak az az aprócska tény sem mindegy, hogy működik-e a kémia vagy csak azért vagy vele, mert akivel szerettél volna együtt lenni, azzal nem jött össze.

2020. szept. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azért választottam a szeretomet ,mert szerelmes lettem.Egy életem van ,nem fogom olyannal leélni akivel már csak megszokásbol vagyok együtt.Sokan azért nem lépnek,mert lakás,hitel, gyerek,mit mondanak majd az ismerősök,gyerek ellene lenne nevelve és még sorolhatnám.47 F
2020. szept. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!