Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vannak olyan férfiak akik 10+...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak akik 10+ éve vannak együtt a párjukkal és még nem csalták meg?

Figyelt kérdés
Ha nem csaltátok meg,hogy bírjátok ilyen sokáig 1 nővel? Milyen egy olyan nő akit nem vagytok képesek megcsalni? Maszturbálni szoktatok titokban? Azért nem csaltátok meg mert nem volt kivel?
2018. okt. 15. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
10 éve voltam vele mikor ő csalt meg. Nem a nőtől függ hogy megcsalom e vagy nem,hanem magamtól. Vagyok olyan gerinces ember hogy nem csinálok ilyet. Még akkor sem fordult meg a fejemben hogy megtegyem, mikor ő ezt tette velem.
2018. okt. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm a személyiségével vett le a lábamról, mert amikor megláttam először akkor taszított a külseje. De kedves, jószívű, jóindulatú lány volt, egy csomó közös vonással + vidám természetű. És miután barátok lettünk szinte az összes korabeli barátnőjének bemutatot hátha valamelyikkel összejövök.

De ő mondta nekem először nők közül, hogy jóképű vagyok, hogy mennyire csodál mert lélekben erős vagyok... Mire feleszméltem már egy csinos lány sem érdekelt csak ő járt a fejemben! És udvaroltam neki vagy 2 hónapig, mire szerelmet vallotam.

Alkalom lett volna megcsalni, de még 10 év után is szeretem. Ha meglátom már merev leszek odalennt. Amikor magába bolondított a nyíltságával, kedvességével, mosolyával... én elvesztem. Azóta is csak vele tudom elképzelni az életem. Vannak csinos lányok, kedves lányok de egyik sem ér a nyomába.

Sosem éreztem, hogy valami hiányozna a kapcsolatunkban, hogy más kéne.

Szóval könnyen kibírtam megcsalás nélkül, mert olyan tökéletesen kiegészít, hogy még most sem vágyok más nőre!

2018. okt. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

Apukád megcsalta anyukádat? Együtt élnek a szüleid?


Olyan szánalmasak az ilyen kérdést kiírók!

2018. okt. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Lehetek én akármilyen házisárkány, a férjem becsületes, erkölcsös ember és sosem bántana, illetve saját maga sem tudna a tükörbe nézni ilyen esetben. Nem azért, mert nem lenne kivel, hanem mert szeret engem, magát, a lányainkat, úgy ahogy van, az életünket. 10 éve vagyunk házasok. 😊
2018. okt. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Kedves utolsó. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de nem lehetsz benne biztos. Vagyis... A saját kis lelked érdekében, ne légy ebben ennyire viztos. Ilyen magasról csúnyán pofára lehet esni. Légy vele tisztában, hogy mindőnk esendő, mindenkinek vannak gyenge pillanatai, rossz időszakai, amikor megtörténhet ilyesmi. TE nem allithatod, hogy Ő SOHA. Ezt csak ő tudhatja.
2018. okt. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
De, állíthatom és állítom is. Ismerem a férjem. 😊
2018. okt. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
Csak ha az együtt töltött időtök 100%-át együtt töltöttétek...
2018. okt. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Mérhetetlenül sajnállak, amiért neked csak ennyi érzelmi intelligencia és biztonság jutott. Nekem szerencsére nem. Akármeddig bizonygatod. Tudod, aki igazán FÉRFI, az mer szeretni, mer bízni és mer kitartani a párja és a családja nellett. Az én férjem ilyen.
2018. okt. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!