Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyan nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan nők, akik csaj azért vannak együtt a párjukkal, mert jobb nem jutott nekik?

Figyelt kérdés

2018. jan. 13. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem hiszem. A nők többsége (legalábbis, ha a saját baráti körömből indulok ki, akikkel beszéltem már erről) egyetért abban, hogy nem tud olyan emberrel kapcsolatot létesíteni, akihez nem vonzódik semennyire. Tudom sokaknak jól esik az egész női nemet szidni itt az oldalon meg fröcsögteti a nyálunk, mert ők nem kellettek valamilyen nőnek, de ettől még a többség nem fog ilyen szívtelen módon kihasználni valakit.
2018. jan. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, nekem is van néhány barátnőm, akik ilyen alapon vannak kapcsolatban.
2018. jan. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#1 Ezt baromi rosszul látod. Sok kapcsolatfüggő, önbizalomhiányos nő van, aki inkább összejön egy gázos pasival, csak legyen valakije.
2018. jan. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bár személyesen nem igazán ismerek ilyet, de sok ember van azért együtt valakivel, hogy legalább legyen mellette valaki. Nem feltétlenül azért, mert nem jut neki "jobb", hanem hogy addig se legyen egyedül amíg talál egy jobbat. Igen csak népbetegség manapság a kapcsolatfüggőség. Meg persze sokan bemagyarázzák maguknak a dolgokat, és hazudnak saját maguknak is, hogy jajj hát mégis csak szeretik ők a párjukat.
2018. jan. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3-as. Lehet igazad van és akkor csak nekem vannak jófej barátnőim. Én belőlük tudok kiindulni, mert velük beszéltem erről.


Másra meg nem húzok rá ilyen szöveget, ha nem ismerem a kapcsolatukat. Attól, hogy szerintem xy jobbat érdemelne, mint akivel van még nem jelenti, hogy ő is így gondolja és csak "beérte" vele.

2018. jan. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen
2018. jan. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sokan vannak, de én nem tartozom közéjük. 3éve egyedül. Családom is folyton szekál, hogy találjak már valakit, de én nem akarok csak azért, hogy legyen.
2018. jan. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább egyedül lennék. Még az is sokkal jobb.
2018. jan. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyik legjobb barátnőm ilyen, ő szimplán azért van velük mert önbizalomhiányos, nem szeret egyedül lenni és valamiért azt hiszi akikkel van ők is túl jók hozzá (alkesz, munkakerülő volt eddig a többség). Lehetne jobb pasikkal is, de annyira semmi önbecsülése, hogy folyton a legrosszabb pasikkal jön össze.
2018. jan. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!