Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők! Ti mennyi időt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők! Ti mennyi időt vagytok a meg csalóval? Amikor meg ismerkedtek vele akkor kíváncsiak voltatok mért csalja meg a párját? Vagy egyáltalán beszélgetettek a családjáról?

Figyelt kérdés

2018. okt. 16. 20:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
20%
Nem kell eljutni odáig ,hogy megcsaljon a kis pasikad. Ez nem a szerető hibája ,hanem a tied is,nem adtál meg neki mindent!! Persze mindig a szerető a ribi!!! Engem meg qvára nem érdekel titeket miért csalnak mit mond a férj úgyis rudom,hogy kamuzik.....
2018. okt. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

11#

Pontosan ezért nem érdekel hogy miért csalja meg az asszonyát velem.

Ha sz@r a kapcsolatuk és így oldja meg akkor az az ő dolga.

Én se hazudok, soha hogy miért teszem amit teszek,ha esetleg meg kérdezte bármelyik szeretőm is.


De mondjuk azzal nem értek egyet hogy csak akkor csalja meg valaki a párját mert okés köztük minden.

Nálunk minden rendben, de nekem akkor is kell néha más is. Az izgalom, az újdonság varázsa

2018. okt. 17. 18:27
 13/19 A kérdező kommentje:
*nem okés köztük minden
2018. okt. 17. 18:32
 14/19 anonim ***** válasza:
7%
Ez a pasik vérükben van!! Persze két ember kell hozzá!! Egy nő aki másra nem kell!! Ezzel nem dicsekednék hogy szerető vagyok!!
2018. okt. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

14#

Szeretői vagyunk egymásnak.

Nekem is van párom, több mint 13 éve.

Szóval az nem igaz, hogy olyan nő lennék aki másra nem jó csak szeretőnek.


Másik nem csak a pasiknak a vérében van.

Egyformán hajlamos mind a két nem a megcsalásra

2018. okt. 17. 19:48
 16/19 anonim ***** válasza:
56%
Ott a pont a kérdezőnél. Csak jó vele dni!! Ennyi az egész,nem vagyunk jók másra aha persze,nekünk is van ugyanúgy párunk! Aki ilyet állít ,hogy másra nem jó a szerető,az csakis egy megcsalt feleség lehet és más nem....
2018. okt. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
27%
Szinte semmit nem tudok az asszonykàjárol. 7 éve vannak együtt, apolonő, ritkán szexelnek. Nekem fél évente egyet mondott, de ezt azért nem hiszem el. Ő is csak annyit tud rólam, hogy hol dolgozom, van két gyerekem, meg egy férjem. Heti egyszer találkozunk egy fél órára. Egy kis tipitapi, csók, aktus,aztán szevasz. Nem is kellene több.
2018. okt. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
78%
Hogy tudtok tükörbe nézni? Szerintetek hogy esik majd a feleségének, ha ezt megtudja? Nektek hogy esne? Nem tudom, hogy nem köpitek szembe magatokat! Ha elhidegült a feleségétől, váljon el, akármi, de ez a háta mögött kavarás a világ legundorítóbb dolga.
2018. okt. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Persze itt kit érdekel a téma offolása...

Mindig jó viszonyban voltam a pasival. Nem szerette az allóvizet. Kellett neki vlni friss dolog.

2019. ápr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!