Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem zavar hogy mással is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem zavar hogy mással is szexel? Hogy oldjátok meg a védekezést?

Figyelt kérdés

Szóval, a kérdés olyanoknak szól akik csalnak, vagy akivel csalnak, tehát aki tudja, hogy nem ketten vannak a "kapcsolatban".


Nem zavar titeket maga a tudat, hogy mással is lefekszik a partnered? (a férjével, feleségével)


A másik kérdésem, hogy ha nem csak egy két alkalmas dolgok ezek, hanem több hónapig, évig tartó, akkor hogy védekeztek?


Óvszerben szerintem azért nem olyan, de aki otthon óvszer nélkül szexel, az utána már nem mondhatja hogy használjanak azt, és a szeretővel meg gyógyszer pl.

Van olyan aki mindkét emberrel óvszer nélkül szexel?

A harmadik fél ezt hogyan kezeli?


Lehet kicsit kusza a kérdés, de remélem azért értitek mire vagyok kíváncsi.

Írjátok oda a kapcsolatban melyik a ti szerepetek, és a nemetek, köszi!


2018. okt. 25. 23:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Utolso nagyon helyes!

Bar nem szep amit csinalsz de legalabb annyi legyen h nem szedsz ossze tole semmit meg te se adsz tovabb semmit.

2018. okt. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nálunk nőként én vagyok a megcsaló fél. Szexuálisan teljesen elhidegültünk egymástól a férjemmel, egyáltalán nem szexelünk kb. 5 éve. 2 éve van állandó szexpartnerem, óvszerrel védekezünk. Bár az én esetem kicsit más, mint ami a kérdés, mert én otthon nem szexelek, így nem merül fel olyan, hogy egyik helyen másképp védekezek, mint a másikon.
2018. okt. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom elhinni, miért vannak együtt emberek, akik mondjuk 1 éve nem is szexeltek. 5,6, 7 stb. év meg már teljesen felfoghatatlan.
2018. dec. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!