Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Belemennél egy kalandba, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennél egy kalandba, ha már nagyon régóta akarod és alkalmad lenne rá, de félő, hogy kiderül?

Figyelt kérdés
2018. okt. 27. 17:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%

akik efféle kérdést tesznek fel, efféle problémákkal küzdenek, noss.....többnyire meg fogják tenni.....


szóval ha így tervezed akkor csak ügyesen! nem bumm lóhalálában ....hogy mindegy, hogy hol és mikor.... tessék vigyázni.

2018. okt. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%

Nem mennék bele

es nem azert mert félnék hogy kiderül hanem mert nem tidnám megtenni

még akkor sem ha nagyon rossz lenne a hazasságom.

Egyszeruen nagyon lelkiismeret furdalasom lenne

a hazudozas sem menne,nekem nem megy a szineszkedes

En ilyen vagyok,tul szar embernek ereznem magam

Ha mar valami nem megy inkabb veget vetek neki

es nyugodt szivvel vetem bele magam a kalandokba.

2018. okt. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerelmes vagy?
2018. okt. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
49%
Csak akkor tegyètek meg,ha nem játszotok utána a másikkal.A világ legsz..rabb èrzèse,mikor totál hülyèt csinálnak belőled.
2018. okt. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha ennyire vágysz másra, minek vagy a pároddal? Inkább ezt gondold végig. Utána nagyon rossz érzés lesz, elindul egy gondolatmenet az agyadban, le fog értékelődni a párod és el fogod hagyni vagy elmondod neki a teher miatt.
2018. nov. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Amikor még nem voltam férjnél velementem( egyedülálló voltam)

Ki is derült,

De

Mindig vállalom a trtteim következményét.


Férjemmel eszembe sem jut

Nincs szükségem másra

2018. nov. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!