Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennél-e, hogy a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennél-e, hogy a párod fizesse a terápiád felét?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött, hogy szexuálpszichológushoz fordultam, ott aztán kiderült, hogy a szexuális problémák mélyebben gyökereznek, és pszichoterápiát javasolt. Egyedül megterhelő lenne fizetni a heti 8000-t egyetemistaként ez tény. A párom jól keres, és felajánlotta, hogy fizeti felét, de nem tudom mit gondoljak erről. Egyfelől persze nagyon jól jönne, másfelől viszont havonta sok pénz, azt sem akarom, hogy neki megterhelő legyen. És ha ne adj isten (de remélem ilyenre nem kerül sor) szétmennénk, hogyan néznék a szemébe, hogy ennyi pénzt költött rám?
2018. febr. 12. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Ha felajánlja, akkor fogadd el. Valószínű átgondolt mindent, azért mondta és nem sokallja azt a pénzt.
2018. febr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Gondolom, hogy a pasid nem csak úgy felvetette az ötletet, hanem átgondolta előtte. Az, hogy hajlandó kivárni (és fizetni is) a terápiádat, ahelyett, hogy keresne egy olyan nőt, aki azonnal jól fekszik neki, annak a jele, hogy szeret téged.

Egy komoly kapcsolatban szerintem ez normális.


22/N

2018. febr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy jó dolog, nem akar elveszíteni, azt jelenti.
2018. febr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

A probléma kettőtöké akkor is, ha a te fejedben van.

Szerintem neki bőven megérné, hogy egy testileg-lelkileg rendben lévő barátnője legyen.

2018. febr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Hát akkor fizesse ki most, te meg add neki vissza később.
2018. febr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Az elso valaszolonak gondolom eleteben nem volt kapcsolata, nax az anyjaval.
2018. febr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
Alapbol felesleges a pszichoterapia, mar igy latatlanban is. Tobb hatranya van, mint haszna
2018. febr. 13. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, belemennék.


Szexuális életben (társas életben is) korábbi generációkból, időszakokból hozunk mintákat. Ha tetszik, ha nem! Oldódjon meg a probléma, ami jelenleg nemcsak a tiéd, hanem kettőtöké.


Nagyon korrekt volt tőle, hogy felajánlotta ezt.


Ha adnak, fogadd el; ha dobnak, szaladj el.


Ha esetleg későbbiekben szétmennétek csak légy hálás a segítségéért. Amit egy kapcsolatba adunk bele, azt azért adjuk, mert adni szeretnénk. Ha a két ember szétválik, a múltjukat nem tudják megváltoztatni, a beleadott dolgokat nem kérik vissza egymástól - jó esetben...


Viszonozd neki másképpen a kedvességét. Meglepetés sütemény-torta-ebéd-vacsora..., színház-mozimeghívó, stb., ha ez megnyugtat téged.

2018. febr. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A páromért mindent megtennék, azért a párom, mert szeretem. Nem filózok azon, hogy mi lesz, ha szétmegyünk - a legkisebb bajom lesz ez a pénz.
2018. febr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!