Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Bűntudatot hogyan kezelitek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűntudatot hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés
Akik mentek már félre a társuk mellett, hogy tudtatok tükörbe nézni, hogy tudtatok a párotok szemébe nézni?

2018. okt. 31. 07:26
 1/9 anonim ***** válasza:
30%

Fhúú, én előre gondolkodtam, szóval utána nem volt bűntudatom. Mikor arra került a sor, én csak jól akartam érezni magam, és így is lett.

Neked miért nincs így?

Tehát szóval az ember nem véletlenül csalja meg a párját, nem belebotlunk a punciba, hogy „hupsz, véletelen volt...” 🤔

2018. okt. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy én bárkit megcsalok?


Mert nem!


Sosem aljasodnék le annyira, de érdekel, hogy az aljasok ezt hogy kezelik.

2018. okt. 31. 07:40
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

Soha nem volt.

Siman megy ha ha adja meg valaki azt amire szukseged van.


A legutobbi parom majdnem aszexualis volt parhavonta nemi szex es ennyi. Szerettem de hianyzott a testiseg. Nem olelt csokolt meg csak ugy soha. Ha volt alkalom akkor eltem vele. A legutobb felevig volt szeretom havi 3-6 talakozas szex volt vele.

Most nem kivanok semmit sem es senkit sem.

2018. okt. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Na, akkor látod rossz helyen keresgélsz. nincsen bűntudat :)
2018. okt. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Elárulok neked egy titkot: ahhoz, hogy meg tudsz tenni, az már eleve feltételezi, hogy ne legyen bűntudatod, mert az bezavar, és lehet hogy meg sem tudnád tenni... Ez személyiség kérdése. Van akinek megy, van akinek nem.
2018. okt. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Simán tudnak tükörbe nézni kérdező.Nézegetik magukat benne és közben azt gondolják, "milyen fa.sza gyerek vagyok, hogy ezt a nőt is levarrtam".Ne várj tőlük bűntudatot, mert az nem lesz, gátlástalanul jellemtelenek, önzőek, lelkiismeretlenek a végtelenségig.Ha esetleg némi mégis akad, akkor elintézik annyival, hogy "ez jár nekem, mert megérdemlem". Mit fogok most ezért kapni, mert leírtam a tulajdonságaikat...:D De sosem rejtem véka alá az őszinte véleményemet, most sem teszem.
2018. okt. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
Ez attól is függ, hány éves az ember. Első szerelem vagy 10, 20, 30 éve tartó házasság. Általában a 40 + korosztály ahol megjelenik a szerető tartás.A többség csak kiéli magát, aztán marad a párja mellett. Sok esetben éppen a szeretővel való viszony után jön rá az illető, hogy igenis a párja az igazi, őt szereti.
2018. okt. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

Simán tudnak tükörbe nézni. Ha lenne bűntudatuk, meg sem tették volna...

Sose akard megismerni az alja emberek gondolatmenetét...

2018. okt. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem volt es nincs lelkiismeretfurdalasom, ha lett volna akkor bele sem megyek.
2018. okt. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!