Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van, akiket a megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, akiket a megcsalás térített észhez?

Figyelt kérdés
Mindegy, melyik fél vagy, jobbat tett a kapcsolatotoknak, mikor kiderült, hogy megcsaltak vagy rádöbbentél, hogy beleszerettél másba? Újrakezdés, kapcsolttuning máködött?

2018. nov. 10. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Aha, észhez térített, rájöttem, hogy egy megbízhatatlan idiótával vagyok együtt. A kapcsolat nem jobb lett tőle, hanem megszűnt.
2018. nov. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Igen.Engem észhez térített, hogy kinek is mondtam annak idején igent.Repült is azonnal.
2018. nov. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
23%

Rájöttem, hogy amit a nők mondanak, az nem teljesen úgy van, ahogy azt ők valóban gondolják, vagy érzik.

Ha valamikor is összejön a harmadik párkapcsolatom (na ez sem ebben az évezredben lesz, ha rajtam múlik), nyitott szemmel fogok járni, s fenntartásokkal fogok kezelni minden jelentéktelen félmondatot is. Mindezen felül soha eszem ágába sem fog jutni a másikhoz alkalmazkodni, idomulni.

2018. nov. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amikor a megcsalas megtortent mar keso eszhez terni. Ez ilyen hulye gyerek szindroma hogy addig rosszalkodik rohangal fejjel a falnak mig be nem veri. De akkor mar faj...
2018. nov. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
3-as, a világfájdalmadat látta már orvos?
2018. nov. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Lehet a kérdésed nem erre irányul de azért leírom. Olyan esetekről tudok amikor a megcsaló a csalást követően jött rá, hogy mégis a partnere az "igazi". Ezután sokkal jobban megbecsülte, így végülis az eredeti kapcsolatának használt a dolog.
2018. nov. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, észhez tértem, rájöttem milyen nő is valójában. Csomó olyan dolog derült ki róla ezzel egyidejűleg, ami számomra nemhogy egy nőben, hanem úgy bármelyik emberben is unszimpatikus tulajdonság. Eredmény : válás.
2018. nov. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom szavakba összefoglalni, de én ott meghaltam. Hetekig nem tértem magamhoz. Aztán jött a szaar erzés. Évek teltek el azóta, de csak döglődök. Napról napra csak vegetálok. Végzem a munkám, szeretem a vállalkozasomat. Csak ez maradt, semmi több.
2018. nov. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor szerelmes lettem, egyértelmű lett számomra, hogy már lezártam a házasságomat, akkor is ha még nem váltam el. Neki használt, egyből rájött, kit veszített el és ki az aki mellé soha nem állt oda másokkal szemben.
2018. nov. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!